Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ennyire ronda vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda vagyok?

Figyelt kérdés

Volt két útszéli lány akiket megkérdeztem mennyi a paripa.

Az első azt mondta 10000 egy óra, a másiknál 15000 egy óra.

Az első csaj ronda/büdös volt, a második az mondjuk elég jó bőr volt.

Nektek milyen árakat mondanak?



2022. júl. 7. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Gondolod, ha kellően jól vagy elfogadhatóan nézel ki, akkor ingyen dughatod őket?
2022. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Sztem az ilyen “nők” hozzá vannak szokva hogy nem modellfiúk mennek hozzájuk…
2022. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Van amelyik ebből él. Ne hidd azt hogy majd puszikáért fogadnak
2022. júl. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rosszúl írtam, a másodiknál 15000 fél óra
2022. júl. 7. 13:50
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor sok a ronda ember mert már a kenyér is 700
2022. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
30%
mindig így kezdik. de aztán 3 ezerért széteszik
2022. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a Family Guy-ból idézzek: "Mi a fene az a paripa?"
2022. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
29%
#6 vagyok miért szavazott le a sok szűz. majd ha elég bátrak lesztek a közelébe menni. akkor rájöttök. volt már aki 1500 ft is bekapta mert több nem volt nálam. sok szánalmas fotel király akik mindent jobban tudnak
2022. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én lakáson dolgozom. Kb ezeken mozog az ár a többi lánynál is aki lakáson van.. 15 fél és az egy óra 20… legyél már igényesebb … hiába a kolléganők undorodom tőlük hogy az út szélén állnak.. mint mondtad büdösek meg igénytelenek.. szerinted tudnak mosdani kint az utcán ?? És te tudsz utána mosdani? Egyébként elég sokat mondtak mert a legtöbb 5 ezerért mindent megcsinál.. legyél már egy kicsit igényes. Inkább hozzánk gyere mi lakáson vagyunk kb abba az árba amit hallottál. Persze változó de szerintem fontosabb a higiénia. Nem azt mondom hogy hozzám mert nem ez miatt írtam most… vagyunk egy bizonyos oldalon vagy 800-an különféle árakkal … de az én véleményem szerint még ha 5 ezret mondott volna az útszéli büdösbogár akkor is inkább fizess többet de akkor a higiénia és a kényelem is megvan.. persze ki foghatsz ugyan úgy egy büdös nőt meg lehúzósat.. figyelni kell.. én sose fogom meg érteni hogy egy nő miért áll az út szélén mikor lakásba is diszkréten tisztán és kényelembe lehet.. és titeket se aki képes egy mosdatlan nőért fizetni.. átlagunk hogy a kérdésre is válaszoljak… a lényeg hogy ápolt legyél,normális és add meg a tiszteletet.. lehessen veled normálisan kommunikálni .. lehet hogy nem úgy nézel ki mint aki a playboy újságból lépett ki.. nem tudom de hidd el aki már egy jó ideje dolgozza észt tudja hogy nem minden arany ami fénylik.. persze mindig vannak kivételek és válogatnak külső alapján is.. de átlagban nem az a fontos..
2022. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hol vannak akik 5000-ért mindent megcsinálnak?
2022. aug. 25. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!