Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy mondjam el neki? Annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki? Annyira cikinek érzem.

Figyelt kérdés

Végre sikerült összejönnöm egy csodálatos lánnyal, és kezd komolyodni a kapcsolatunk...

Ami fantasztikus, de még ismerkedésünk kezdetén (egy ismerősöm születésnapján találkoztunk először, utána pedig neten beszélgettünk) azt mondtam neki, hogy voltam már együtt nővel. Ami hazugság, de berezeltem és azt gondoltam, hogy úgy se lesz az egészből semmi...de most lett és nagyon bánt a dolog, hogy hazudtam neki ebben! Elmondjam neki? Mert gondolom észre fogja venni, hogy bénázok idegességemben. Ti hogyan reagálnátok a helyében?

Szakítani nem hiszem, hogy fog ilyenért, bár nem tudom...

20L, az említett barátnő pedig 24.



#füllentés #hazugság #szerelem #kapcsolat #őszinteség #bárcsak ne lennék ennyire beszari #miért kellett nekem menőzni #tökre gáz vagyok #mindjárt hétvége #és újra szingli leszek
2018. márc. 1. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Egy bizalmas pillanatban: “figyelj, az igazsag az hogy ismerkedesunk elejen azt mondtam, voltam novel...csak nagyon zavarban voltam es feltem mit szolnal ha azt mondom nem...azota is gyotor, hogy nem mondtam igazat neked, ne haragudj”.

Ha erre megsertodik, az ot minositi....te meg tanuld meg, ha hazudsz magadat kevered szarba.

2018. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
"Hazudtam"
2018. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott, adjon hasznosabb tanacsot!:) hajra.
2018. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mondd el neki. Nem hinném, hogy emiatt megsértődne vagy bármi ilyesmi. Az első válaszadó verziója nekem is tetszik, valami hasonlót mondanék én is.
2018. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb mondd el őszintén! Ugyanígy mondd el,hogy berezeltél meg minden.És ebből tanuld meg,hogy mindig jobban jársz ha őszinte vagy.Nem dől össze a világ hogy még nem voltál nővel, + úgyis észre fogja venni.Nem az a ciki,hogy még nem szexeltél,hanem az hogy hazudtál.Nyílván ez nem súlyos,főben járó hazugság,de engem akkor is zavarna maga a tény,hogy hazudtál.Lehet,hogy én túlpörgöm,de annyi a hazug,képmutató ember,hogy undorodom az ilyesmitől.Az én véleményemtől függetlenül erény az őszinteség ilyen kis dologban is.
2018. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, tudom, hogy hazudni nem szép dolog és én sem szeretem az ilyesmit, de még az ismerkedésünk elején kérdezett rá (chatben+ő amint kiderült elég tapasztalt és bevállalós e terén),szóval nagyon meglepett a kérdése, és mivel nem akartam beégni előtte elejtettem egy kis hazugságot. Aminek most megihatom a levét...

De hétvégén színt vallok! Remélem jól fogadja majd.

2018. márc. 1. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem, hogy jól fogadja.

Hogy is szokták mondani?

Kéz- és lábtörést!!

2018. márc. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell bevallani a teljes igazsàgot... ha majd úgy adódik akkor mond,hogy nem jutottatok sokáig.

Sex nem volt csak simi,meg csók.


Vagy csürd csavard addig amig végül valhogy kisül,hogy nemis igaz a sztori de addigra már ugysem fogja érdekelni.

2018. márc. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, az őszinteség egy kapcsolatnak az egyik fontos alapeleme :) Ráadásul ilyenen nem hinném, hogy megsértődne, vagy valami, meg hát ez nem is egy ciki dolog, és ő meg majd biztos szívesen veszi el a szüzességedet :DD
2018. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
leszbi qrva.... irány az opni :D
2023. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!