Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy lány az alábbi módon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány az alábbi módon viselkedik, bejöhetek neki vagy csak havernak/jó társaságnak tekint?

Figyelt kérdés

Kicsit kétes a dolog, bizonytalan vagyok, az alábbiak a tények.


- Ha ránézek és mosolygok rá, akkor kivétel nélkül visszamosolyog.

- Keresi a társaságom, de nem túl nyomulósan/feltűnően.

- Magától ritkán ír rám, de ha én ráírok akkor mindig válaszol és beszél velem bármiről. (Igaz a válaszaira van, hogy fél napokat kell várni...)

- Megkérdezi a társaság más tagját, ha megyünk pl. bulizni hogy én ott leszek-e.

- Ha táncolunk egymással folyamatosan mosolyog rám.

- Amikor egyszer nem voltam ott valamelyik kisebb eseményen, akkor a legközelebbi alkalommal azt mondta nekem, hogy pedig ő múltkor is csak azért jött, mert azt mondták neki, hogy én is ott leszek.

- Sokat méltat, dicsér, pozitívumokat mond rólam. Ezeket a szemembe is mondja direktbe.

- Ha elhívom egy (szigorúan) baráti jellegű programra ahol csak ketten lennénk akkor nem igazán ér rá. (Értsd nem mozi/randi, hanem valami tök általános naplopás.) Mégsem jön.

- Ha lát egy úgymond jó pasit az utcán simán belöki, hogy "húú de jól néz ki az a srác".



Nem nagyon tudom eldönteni, kicsit ide is húz meg oda is. Nekem egyébként tetszik a lány, nagyon szeretek a társaságában lenni, simán el tudnék képzelni vele egy komolyabb kapcsolatot is. Ő 25 én 26.



Szerintetek?


2022. júl. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem rossz kategóriába tetted a kérdést.
2022. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a tini-be kellett volna. Vagy ha lenne autista csoport, akkor oda.
2022. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hátöööö...

"- Ha lát egy úgymond jó pasit az utcán simán belöki, hogy "húú de jól néz ki az a srác"."


Eddig nagyon biztos vboltam hogy bejössz neki és hívd el randira... De ez a hú de jól nézki a másik elötted... Hát.

Hát.


Na mindegy, azért hívd el egyszer aztán megtudod. Ennyivel tartozol magadnak és megpróbálni miértne lehetne?

2022. júl. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ahol te vagy barátom, az a tipikus friend-zone

Esélytelen

2022. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyrészt esélytelen ,másrészt meg végig azt hittem egy 16-17 éves gyereket olvasok.
2022. júl. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!