Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Napi szinten kb 2x verem ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szinten kb 2x verem ki emelett párkapcsolatom van lassan 3 éve. Nagyon jó kapcsolatban élek mindig van szex és orális kielégítés is. Azonban amikor orálisan kielégít isteni érzés, viszont régen mikor nem vertem ki konkrétan igy lehet hogy..?

Figyelt kérdés
Furan fog hangzani de ugymondd elég rendesen ‘’mozgott’’ a szájában most pedig ez abba maradt és szépen áll erekció elōtt sincs ilyen mint amit említettem csak elmegyek simán.. valami tanács esetleg hiányolom ezt az érzést. Szex közben teljesen más ott semmi panaszom nincsen várom tanácsát mindenkinek
2022. júl. 18. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huh, lehet nekem lassú a felfogásom, de mi is a konkrét problémád? Egy rövid mondatba sűrítve... mert nem tudom kihámozni hogy pontosan mit is szeretnél kérdezni.
2022. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem egyértelmű. Már nem üt akkorát az elsülés? Jól értem? Akkor a tanács, hogy 4 napig ne szexelj
2022. júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Teljesen jol ertelmezed ez a problémám :)
2022. júl. 18. 14:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Fōleg orálisan nem üt akkorát :)
2022. júl. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!