Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell szájjal kielégíten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szájjal kielégíteni fiút?

Figyelt kérdés
Eddig csak párszor voltam férfivel és még egyszer sem került rá sor, viszont most kipróbálnám milyen. Valami tanács, hogy hogyan kell?

2019. márc. 4. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézzél videót és lehetőleg ne fogazz, mert az marhára kellemetlen és fájdalmas.
2019. márc. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fogazz, és akkor nem kell többet.
2019. márc. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
4%
Remélem elmultál 18,bár ha igen és huszon éves vagy,ez elég ciki. :(
2019. márc. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szájas formánál (csók, orál szex) felesleges a recept. Bízd a természetre. :) Figyeld, a másiknak mi és hogyan esik jól, rá is kérdezhetsz, ha bizonytalan vagy éppen.


Ráadásul mi pasik nem vagyunk egyformák , a péniszünk se. Szabd egyénre. Ha tapasztalatot szerzel egy pasinál, később egy másiknál nem biztos, h minden ugyanúgy lesz jó.

2019. márc. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Akit leszopsz segíteni fog.
2019. márc. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Olvassgass, ha szeretnel, de meg ennel is fontosabb, hogy mutasd ki, hogy ezt szeretned csinalni es figyelj a parod reakciora, ez a ketto legfontosabb :)


[link]

[link]

[link]

2019. márc. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami a legfontosabb, hogy a szopás fiúról szól elsősorban. Ahogy a nyalás pedig a lányról. Elsősorban az a fontos, hogy akinek csinálják, annak jó legyen. Persze azon kereteken belül, ami neked is még elfogadható. Ha nem bírod a mélytorkot, nem szabad erőltetnie, de a lényeg, hogy ezt békésen beszéljétek meg. Te ne hőbörögj, hanem kedvesen, hogy sajnálod, de nem megy, akkor ha jól reagál rá, akkor méltó hozzád. Elkanyarodtam picit.

Szóval közben csábosan kéjesen kérdezgesd, hogyan csináld, mondd, hogy irányítson, mondjon instrukciókat, lassíts, gyorsíts, hogyan tartsd a fejed, kérdd meg, hogy szóljon ha neked fontos, pl mert nem szereted ha a szádban megy el, de az arcodra mehet, akkor időben becsukhatod a szád. Ezek az első "kalibrációs" alkalmak később gördülékennyé teszik a közös munkálkodást, és majd automatikusabban mehet, tudni fogod mikor mi várható tőle.

Összegezve, ajánlj fel neki dolgokat, kommunikálj, s kérd őt is.

"Szeretnéd, hogy körözzek a nyelvemmel a makkodon?"

"Szeretnéd ha erősebben szívnám?"

"Hova szeretnél élvezni?"

2019. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mustafa33 ***** válasza:
39%
Bekapod és azt mondogatod közben: Honolulu Honolulu Honolulu. De vigyázz, nehogy eltéveszd és Honolulu helyett Caracast mondj, mert felpofoz. :-)
2019. márc. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

L48


Helyes, próbáld csak ki! Meglátod, nagyon izzzgalmas tud lenni a partnered leszopása, és nemcsak ő fogja élvezni, hanem te is, erőteljesen.


Viszont kezdőként mindenképpen azt javaslom, hogy a #6-ban szereplő linkek közül először a másodikat gyakorold be. A szádba spriccelt spermától nem kell tartanod, én például kedvelem az ízét, rendszeresen le is szoktam nyelni. (Itt annyi kitérőt hadd tegyek, hogy ahogyan a különböző fajtájú almának is elég változatos az íze, ez az ondónál is így van. Számomra a legkellemetlenebb a dohányos pasasok spermájának íze, úgyhogy ezeket inkább kiköpöm és a bagós faszikat pedig mellőzöm).


Neked, mint kezdőnek, erősen ajánlom, hogy a #6-ban megadott linkek közül a másodikat válaszd először. Gyorsan bele fogsz tanulni, mert neked is élvezetes lesz - kifejezetten puncinedvesítő, ahogy oboázod a jó merev szerszámot.

A mélytorok megtanulása jelentős "edzettséget" igényel, a pasik egy része alkalmatlan arra, hogy a deepthroat megfelelő alkalmazója legyen. Személy szerint én nem nagyon szeretem, mert még másnap is érzem a torkomban, ha megdugták. Úgy ne kezdjetek bele a mélytorkozásba, hogy mindketten újoncok vagytok ezen a területen.

Szerintem még az a legjobb, ha tényleg ragaszkodsz a deepthroat-hoz, ha előtte alaposan begyakorlod egy olyan faszival, aki ebben már profi. Ha már megismertettek téged ennek technikájával, akkor visszatérhettek rá a barátoddal, mert már tudod majd irányítani.


L48

2019. márc. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48 éves nők még másra szocializálódtak. Ne húzd itt az idegeket utolsó 100% hapsi hozzászóló!
2019. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!