Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves barátnőmmel 2 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves barátnőmmel 2 hónapja együtt vagyunk, és nem tudom hogyan mondjam meg neki hogy "feljebb léphetnénk a kapcsolatunkban". Nem sexről beszélek hanem inkább sexuális kielégítésről, tipp?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 2 hónap még nagyon kevés ehez.. én 8hónap után feküdtem le a barátommal.

17/L

2013. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 évesen 2 hónap még nagyon kevés szerintem. De a legjobb, ha megmondod neki egyenesen, ha pedig nem akarja, elfogadod és nem erőlteted. Vele kell ezt megbeszélned.
2013. ápr. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

kezd el simogatni,nadragon keresztul neki. ezután egyszer probalj benyulni a bugyija alá. ha nem akarja,úgyis szól:)

először te elegitsd ki,utana majd ő,ha készen áll.

de tenyleg korai

17L

2013. ápr. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

korai.

max. petting sztem

ennyi idosen meg azt elveztem is volna.

semmi felelosseg csak egy kis incselkedes.


oralt, kezit ne is kerj.

meg nagyon fiatal!


te hany eves vagy amugy?


picit csokolgasd, simogasd -nem feltetlenul ott- es huzd magadra ruhastul- nezd hogy reagal ra

ha kenyelmetlenul erzi magat akkor korai

2013. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!