Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan szex a valóságban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szex a valóságban mint a könyvekben?

Figyelt kérdés

Rengetek ilyen könyvet olvasok. (365 nap...stb) Van párom és szoktunk is együtt lenni, ami fantasztikus és imádom. Viszont a könyvekben másképp van. (Pl.: hangos nyögések, többször elmegy a férfi és a nő egymás után...stb) Aki olvas ilyet, az tudja mire gondolok. Olyan szenvedélyes és vad szexre. (Még mielőtt bárki kombinálna, örülök,hogy a párom vigyáz rám).Ilyen tényleg van a valóságban vagy csak a könyvekben?

(Természetesen nem befolyásolná a kapcsolatom csak érdekel, hogy van-e ilyen)



2022. júl. 26. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Van. Ritka az ilyen jol mukodo dinamika. Nekem talán 3 lány volt az eletemben akivel ennyire flow élmény volt a szex, raadasul az egyik lánnyal egy kukkot nem beszeltunk kozos nyelven (ő mongol, koreai, én magyar angol)
2022. júl. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ki van színezve alaposan
2022. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a Batman sem valós, úgy ez sem.

Fantázia szüleménye, mint bármi más ponyva, a nők meg csalódottak, ha a hús-vér pasijuk nem olyan, mint egy regényhős.

2022. júl. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
A mongol és a táj csajok jól dugnak.
2022. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a mongolok is? :O
2022. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van, volt barátnőmmel néha még most is találkozunk és ha régen volt szex akkor nagyon egymásnak esünk. Igaz én nem élvezek többször csak ő. Viszont ha végem akkor hamar újratöltök.
2022. júl. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka ,de létezik!

De az átlag sajnos nem ilyen!!! Nekem csak a jelenlegi párommal sikerült!

Általában a kalcsolatok elején megfigyelhetőbb ez,amikor még újdonságok vagytok egymásnak. (Vagy egy éjszakásoknál gondolom). Az elején a jelenlegi párommal volt olyan,hogy több órán át ment a sz* és én elmentem vagy 3-4x, ő meg ha elment hamar újratöltött,vagy nem is kellett neki pihi.

2022. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!