Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is küszködik néha szorongá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is küszködik néha szorongással pl szexuális szorongással?

Figyelt kérdés
Jó ideje nem szexeltem és sokat szorongok a szex meg a nő témán és vannak olyan napjaim mikor kegyetlenül szenvedek.Van,hogy annyira szexelhetnékem van és elkezdek rajta szorongani és van,hogy rossz döntést is hozok emiatt pl olyan emberrel szex akivel nem kéne vagy normál esetben nem tenném utána fogom a fejem a döntésem végett.De annyira elvakít a dolog,hogy tényleg olyanba is bele megyek amibe nem tenném amúgy meg olyannal akivel amúgy sosem.

2022. júl. 31. 16:54
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

10/


39 és férfiként ez nehezebb már találni partnert aztán meg volt olyan szorongtam szex előtt is.

2022. júl. 31. 18:50
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért azt gondoltam jóval fiatalabb vagy, de ez a kor is jó. Miért nehezebb? A szextől mért?


#4

2022. júl. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:

12/


Hát harminc felett nem sok esélye van egy férfinek meg régebben volt kudarcom szexben félig működtem de szervi bajom nincs csak a szorongás

2022. júl. 31. 18:58
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem értek egyet, tapasztalataim alapján, nagyon sokféle embert ismerek, meg sokfelé is éltem Mo.n belül. Közvetlen is vagyok, bár néha félreértik és könnyen ismerkedem. És lettek külföldi ismeretségeim is.


Mért írod így le magad? Akkor ezt tedd rendbe a fejedben, lehet amiatt nem működött jól. El kéne engedned valahogy.

2022. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

14/


Igen a fejembe kéne de annyira berögződött meg ugye lehetőségem se sok van az ellenkezőjéről meggyőződni most.

2022. júl. 31. 20:09
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne foglalkozz vele, csak figyelmet akar.

Van annyi emberismeretem.


Akkor jó, hogy ezzel tisztában vagy, ez első lépésnek, felismerés, már csak tenni kéne. Miért nincs lehetőséged?

2022. júl. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

18/


Lehetőséget úgy értem,hogy online társkeresőn vagy szextárskeresőn próbálkozom de nem sok válasz érkezik vagy elutasítás élőben meg félénkebb vagyok meg ugye szexre csak úgy nem szólít le az ember.Na meg nem nagyon járok olyan helyekre sem látok sok nőt az utcán de ugye azt is csak látom.Kicsit már le is degradáltam magam,hogy volt már olyan aki nem is jött be de nincs más meg más nem, akar akkor kompromisszum de tudom ez nem jó mert olyan mintha megerőszakolnám magam.

2022. júl. 31. 21:07
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Áh értem, erre nem gondoltam, mert egyiken sem vagyok, nem láttam értelmét. Máshol igen, de oda is 8 hónapja fel sem néztem.

Oh az se jó, ha félénkebb vagy, ezen nem tudnál dolgozni?

Leszólítani le lehet, de persze egyből nem ezzel, engem szoktak, de érződik rajtam, amit már írtam korábban. És úgy sokkal jobb, mert látom az illetőt, de akkor is beszélünk és elérhetőséget cserélünk és utána lesz köv. tali.

Igen ez érződik is, pedig nem kéne, biztos jó és kedves ember, ffi vagy. Így már érthetőbb a történeted is.

Igen ez ismerős, én már abba nem is megyek, ahol, azt érzem, hogy túl sok kompromisszumot kell kötnöm saját magammal.

2022. júl. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

20/


A félénkség mindig is bennem volt most nem csak nővel kapcsolatban hanem dolgokkal is.Régebben volt egy balesetem aztán egyre kezdtem zárkózottabb lenni és inkább felerősödött.Meg a neten olvasgatok sokat és olvasgatom a nők elvárásait meg kaptam néha negatív kritikát bár tudom nem mind volt helytálló,meg néha félelmetesen magabiztosnak látom a nőket.

Hú hát nekem 99%-ban nem volt sose sikeres a leszólítás hanem mindig ,nekem barátom van,én nem így ismerkedek meg ilyenek.Olyan meg sose volt,hogy elérhetőséget cseréltem volna.Én régen mindig a neten ismerkedtem csak már az se olyan barátnők mikor voltak netről voltak leginkább.

Lehet túl rendes is mert az ma már nem olyan nagy érték,meg a hülye empátia is az is kikészít néha mikor empatikus vagyok.

Mai napon ha nem hív fel ismerősöm most este "hülyeséget" tettem volna.

2022. júl. 31. 22:03
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt is érzem valahogy átjött. Oh értem és sajnálom. De a neten se jó, ha ilyeneket olvasol, azért a valóságban nem csak elrugaszkodott elvárások vannak.

Igen akadnak nagyon magabiztos nők is, én is az vagyok, nem csak ismerkedéskor, volt, hogy a boltban olyan határozottan mentem, álltam be a sorba a pénztárnál, hogy aki előttem állt nő, félre állt, azt hitte mennék tovább. Mosolyogva mondtam, hogy csak beálltam, ő kissé zavartan, hogy annyira határozottan léptem oda, hogy máskor is ilyen vagyok. Erre azt válaszolta, hogy ez jó tulajdonság, köszöntem.

De ettől se kell, ennyire eltúloznod, az egód teszi, mert fél minden újtól és mindent felnagyít.

Oh értem az sem jó, ha leráznak ezzel a szöveggel, de lehet érződik rajtad a bizonytalanság és azt nem szeretik a nők. És akkor a netről mennyi jött össze?

Nyugi én is, bár helyén tudom kezelni, ha valaki bunkó azzal én is, simán visszaszólok, utcán is, sose voltam csöndes, ami a szívemen a számon. És nem hülye és ne mond ezt magadra! Jó, hogy az vagy, ez is érték.

Oh mit? Ha gondolod írhatsz nekem is.

2022. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!