Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is küszködik néha szorongá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is küszködik néha szorongással pl szexuális szorongással?

Figyelt kérdés
Jó ideje nem szexeltem és sokat szorongok a szex meg a nő témán és vannak olyan napjaim mikor kegyetlenül szenvedek.Van,hogy annyira szexelhetnékem van és elkezdek rajta szorongani és van,hogy rossz döntést is hozok emiatt pl olyan emberrel szex akivel nem kéne vagy normál esetben nem tenném utána fogom a fejem a döntésem végett.De annyira elvakít a dolog,hogy tényleg olyanba is bele megyek amibe nem tenném amúgy meg olyannal akivel amúgy sosem.

2022. júl. 31. 16:54
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

30/


Mai napon is akadt egy témában egy lány aki lehülyézett xy dologért de aztán hagytam a francba mert tudtam a vitának semmi értelme csak 360 fokban megy körbe körbe.

Sok féle ember van de igen a személyeskedés a főrumokon nagyon megy vagy pl sokszor diplomások egóznak és nézik le mondjuk akinek nincsen,vagy vannak akik csak okoskodnak.

Igen élmények kellenének de valahogy sokat szorongok tényleg ez a szex dolog is meg a nő téma sokat szorongat bár mikor kijózanodok a nagy szex vágyakozás után egy kis időre úgy érzem nekem egy párkapcsolat kéne mert az vagyok én inkább mintsem egy élvhajhász.


Amúgy sokszor ha kérdést írtam ki többször néztek le mintsem érdemleges dolgot írtak volna,ezért is örülök,hogy te normálisan állsz hozzám.

2022. aug. 3. 23:31
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Oh sajnálom, pedig olyan ari vagy. Azt jól tetted, hogy nem fecsérelted az időd egy ilyenre.

Igen, de azért ez se ennyire fekete v. fehér, vannak árnyalatok ebben is. Ne felejtsd. A YT-on is egy-egy komment csak személyeskedésről szól, még akkor is, ha a követők nagy része értelmes. Ám ezért is jó néha kimozdulni a világban és beszélgetni, ismerősökkel, barátokkal, mivel közvetlen vagyok, mint írtam, ha úgy van simán szólítok le pl. kutyát sétáltatót, mondjuk könnyű, mert a kutyák is szeretnek. V. dicsérek meg tetoválást.

Oké, de élmények lehetnek párkapcsolatban is. Sőt! Olyan rossz olvasni, hogy szorongsz. Bárcsak könnyebb lenne neked. 🤗

Ezt elfogadom, mert te tudod, mi a jó neked és azon legyél, hogy megadd magadnak. Sose embertől és tárgytól várd a boldogságot, ezt tartom.


Oh ezt is sajnálom, főleg, hogy azokra nem akadtam, ez jött velem szembe, okkal, tudod. Én is örülök, hogy örülsz, persze, hisz írtam Te is az vagy! Érződik, ahogy írsz. Meg azt is, hogy az embert nézem és úgy viszonyulok hozzá, ahogy ő is hozzám. Viszont, aki amúgy sincs jól, minek rúgjak én is belé? Ezt sose tettem! Ilyen vagyok, volt kitől örökölnöm, csak ő kiskoromban (11é), meghalt. (megjárta a Dont).

2022. aug. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

32/


Na nem sokáig tartott as szorongás mentesség,voltam a városban,jókedvvel indultam el erre láttam egy csomó nőt akinek bejött az arca meg eszembe ötlött a szex meg az érzések érintések ilyesmik amiket régóta nem éreztem és már szorongtam/szorongok is :( Most még a jövőn is szorongok,hogy nem lesz senkim vagy senki.

2022. aug. 4. 14:33
 34/36 anonim ***** válasza:

Oh az rossz, pedig rajtad múlik, hogy hagyod-e eluralkodni a szorongást. Az jó, hogy jó kedvvel indultál el, csak valahogy a jóra kéne koncentrálnod. Tudom, mondani könnyű és nekem sem egyszerű, de azért sose szorongtam a szex miatt, néha jót tesz, amikor találkozok ismerőssel, mint írtam. Azt is, hogy milyen, amikor hiányzik az érintés és a másik közelsége, most is ebben vagyok, de ezen se agyalok, inkább teszek és alakul.

Elhiszem, hogy a jövő bizonytalan és emiatt, de a jelenben a jót vedd észre. Hidd el jobb lesz, csak bízz. "Valahogy mindig lesz, mert úgy még sosem volt, hogy valahogy ne lett volna." Ezt szokta mondani a nagypapám, akit előzőben említettem. Szedd össze magad, mert megharaplaaak, ezt az ismerőseimnek is mondom. 😇 😈 Melyik legyek?..😋

2022. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

34/


Nem sok ismerősöm van és ha találkozok is velük ideig óráig jobb aztán már nem. Most próbáltam meditálni de mikor felijedtem utána olyan négy után még rosszabbul éreztem magam. Hírtelen megláttam az órát,hogy 16:27 és azt hittem elaludtam reggel és most keltem fel nagyon zavart voltam,pár percbe beletelt míg feleszméltem,hogy de 13:00 után jöttem haza a városból. Most meg furán érzem magam.

Lehet harapás vagy seggberúgás vagy nem tudom mi kéne nekem

2022. aug. 4. 17:07
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Újra itt, csak miattad.

Oh sajnálom, hogy nincs sok ismerősöd és csak kis ideig jó, amíg gondolom velük vagy. Aztán jön az önsajnálat, bocsi. Az rossz, szerintem kéne neked egy jó szakember, mint nekem is, csak az én esetem sokkal másabb és még nehezebb ebből a szempontból. Ismerős, mikor beájulok d.u. folyamán, mert a szervezetem nem bírja, mivel alig alszom éjszaka és hosszú ideje már, akkor szokott nekem is fura lenni a fejem és kb. kóválygok. Igaz ez is ritka, hogy d.u. tudok aludni, annyira jár az agyam és a közeg se a legmegfelelőbb.

Oh oké, benne vagyok, amitől felrázhatlak ebből az állapotból, mert ez neked is rossz!

Ám múlthéten simán odamentem egy kutyás ffihez, aki teli volt tetoválva és beszélgettem vele, tök jó fej volt és a külső nem minden, ezt nagyon rég megtanultam, mivel sokfelé jártam már.

2022. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!