Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most akkor tetszhetek neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszhetek neki vagy nem?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú haverom korábban nagyon igyekezett nálam, össze akart velem jönni és utólag elmondta hogy ha én is akartam volna, simán összejött volna velem.

Máskor ilyet mondott: nagyon jó csaj vagy BELSŐRE, persze ne értad félre, szép vagy meg minden

Többször megdicsérte már a szemeimet

Múltkor azt mondta hogy én inkább az értelmes kategória vqgyok és nem a csábító, és hogy ez jobb hosszú távon

Mindig el akarja érni hogy csókolózzunk (barátnője van) , de úgy hogy én kezdeményezzek

Már egy ölelésemtől is feláll neki



2022. aug. 6. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Kell neki egy szerető
2022. aug. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
Tetszel neki, de azért szebbet szeretne hosszútávon.
2022. aug. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... ez még a tini kategóriában is gáz lenne
2022. aug. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!