Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha jó kapcsolatban van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó kapcsolatban van a párjával mégis miért tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

Elmondása szerint minden jó.

De mégis én tetszem neki, nem akarja megcsalni, mégis engem ölel, illetve látszik hogy tetszem neki és el is mondta.

Szexuális témáról pedig egyáltalán nem volt szó.


2022. márc. 11. 09:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Mert pasi. Egy no sosem eleg.
2022. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Mi a francért ölelkezel valakivel, akinek párja van? Tudom, hogy két emberen múlik, de te még direkt húzod is az agyát!?
2022. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd őt békén, ne rontsd el a párkapcsolatát.
2022. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Az a vicces hogy felteszek egy kérdést és totál nem tudja pár ember értelmezni.


"Mégis engem ölel" - konkrétan ő ölelt meg engem, én direkt nem értem hozzá pont ez miatt😅😅


Azt nem állítottam sehol sem hogy én bele akarok mászni a kapcsolatába, csak szimplán feltettem egy kérdést amire szeretnék választ kapni...

Bár nem sikerült a kérdésemre válaszolni.

Mielőtt beleálltok valakibe ilyen flegmán értelmezzétek a kérdést.

2022. márc. 11. 10:03
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

"Az a vicces hogy felteszek egy kérdést és totál nem tudja pár ember értelmezni."


Tehát gyakran van problémád azzal, hogy írásban kifejezd magad?

2022. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
32%
#5 ne manipulálj, az emberek általános felfogóképességével valóban állati komoly gondok vannak
2022. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Jajj hagyjuk már, te nem csináltál semmit, csak ő odament téged átölelni. Az utcán is csak úgy odamennek hozzád vad idegenek ölelgetni?


"De mégis én tetszem neki, nem akarja megcsalni, mégis engem ölel, illetve látszik hogy tetszem neki és el is mondta."


A kérdést te írtad ki, amiből egyértelműen látszik, hogy odavagy az emberért, viseld el, hogy olyan véleményt is kapsz, ami nem tetszik.

2022. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Értem hogy nagyon sok ember ilyenkor rá mászik a másikra, de nem kellene mindnekit egy kalap alá venni, köszi :)


Még mindig nem a kérdésre válaszoltál, így igen súlyos problémáid lehetnek ha ennyire nem tudod értelmezni.


Amíg nem tudod a sztorit, hogy a két fél hogyan viselkedik addig ne is itélkezz, mert felesleges.

Teljesen felesleges ide kommentelned bármit is ha nem tudsz érdemi választ adni.

Nem itt kell unatkozni.

2022. márc. 11. 10:11
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem csak baráti ölelés?
2022. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jézusom😂😂😂

Szánalmas hogy dobálóztok össze-vissza, hol írtam bármit is azzal kapcsolatban hogy el akarom szedni a párjától?

Térjetek már észhez.

Annyira nehéz elhinni hogy egy teljesen random megölelt, mimtha titeket random nem ölelne meg valaki.


A kérdésem erre irányult:

"Ha jó kapcsolatban van a párjával mégis miért tetszhetek neki?"


A többi pedig csak leírás mi alapján hátha többet tud mondani az ember.

A kérdést nem azért tettem fel mert szét akarom rombolni a kapcsolatát, hanem azért tettem fel mert érdekel hogyha valakinek jó kapcsolata akkor miért tetszik meg neki mégis más.

Ennél többet nem kérdeztem.

2022. márc. 11. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!