Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A szexuális partnert ajánló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális partnert ajánló oldalak hogyhogy nem a komoly nemi betegségek gócpontjai?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, mi lenne, ha egy "felhasználó" valamelyik hirdetőtől elkapna valamit... törölnék az oldalról a hirdetőt, ha erősen felmerül a gyanú? Sokan állandóan ilyen emberekhez járnak és engednek szinte mindent.

2022. aug. 11. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
és honnan tudod, hogy nem gócpontok?
2022. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jogos. Mert nem nagyon van belőle balhé vagy ilyesmi. Unalmamban sokat látogatom az oldalt, vannak "kedvenceim" is, akikre ránézek, de ott vannak stabilan, senki nem ír, hogy: hé, én ettől a ...-tól elkaptam ezt meg azt! Persze, valószínűleg a hirdetők is figyelnek magukra (esetleg a kuncsaftok meg épp ellenkezőleg)...
2022. aug. 11. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Nem lehet, hogy az oldal törli az ilyen véleményeket? Mert nekik sem érdekük, hogy azzal legyenek tele a visszajelzések, hogy ki mit kap el.


Mindenesetre nekem is furcsa, hogy nem téma ez ott.

2022. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért írnának?? Szerintem sok ember nem is tudja, hogy klamídiája van, stb. ezek a cuccok nem feltétlenül járnak tünettel! Nem szemölcs is lehet hónapok mulva jön ki. Összefekszel 5 emberrel, aztán kinek mondd, hogy kitől kaptad?? De hát "normál" ismerkedések során is ez van.
2022. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!