Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segithet ha jol kibogom...

Segithet ha jol kibogom magam, komoly betegseget diagnosztizaltak nalam. Senkim nincs akinek elmondhatnam. Hivjam a lelkisegelyt? Vagy segit ha jol kibogom magam?

Figyelt kérdés

2022. máj. 12. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
A sírás mindig segít. Viszont pontosan mi a baj?
2022. máj. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Mi a baj kedves kérdező? A sírástól megkönnyebülsz , de sajnos utána újra feljön bennned.
2022. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%

Hívd fel a lelkisegélyt!


Itt előbb utóbb bántani fognak.

2022. máj. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Lehet neked komoly betegség, lehet nekem nem az és csak vállat vonnék. Miről van szó?
2022. máj. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
4# majd pont neked árulja el 😂
2022. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Ha egy kiadós sírás utan is rosszul érzed magadat, és ez nem múlik el pár nap alatt, akkor ne habozz, nyugodtan hívd a lelkisegély szolgálatot!

De ha végképp nem akar múlni, akkor érdemes egy pszichológust is felkeresned.


Egyébként milyen betegségről van szó?

2022. máj. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Tumor

Sokaig gondolkoztam, hogy melyik szot hasznaljam ra. Mind rettenetes.

2022. máj. 12. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

Te jó ég!


Sajnos úgy emlékszem, hogy a rák lelkisegély szolgálat nem igazán működik (édesanyám sajnos belehalt a rosszindulatú szövődményekbe, de ő nem akart élni sem már.)


Kérdező kitartást kívánok! Egészen biztos vagyok benne, hogy MÉLYEN ELTEMETETT TRAUMA okozhatta ezt!


Szerintem írd ki magadból az érzéseidet, keresd meg az okokat és PRÓBÁLJ MEG MEGBOCSÁTANI, aki megbántott!!!


Édesanyámnak ezt szuggeráltam haldoklása idején, de ő mégis feladta... :( Te ne tegyél így!!!

2022. máj. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos a lelkisegély vonalon túl sok jóra nem számíthatsz.

A rák mindig rettenetesen hangzik és azonnal a vég jut az eszébe mindenkinek. De sok fajtája gyogyítható és nem tér vissza soha. Nem tagadom sokan belehalnak de sok ismerősöm van aki meggyógyult. Mit mond az orvosod az nagyon nem mindegy?

2022. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azóta mi van veled? Elindult a kezelés?
2022. jún. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!