Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Természetes igény a nő részérő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes igény a nő részéről, hogy ő is szeretne orgazmushoz jutni a szex alkalmával?

Figyelt kérdés
Természetes igény, hogy a kielégítését a partnertől várja?
2022. aug. 23. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy az.
2022. aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben
2022. aug. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

aki ezt nem adja meg, az nem szereti, nem tiszteli a másikat...


45/F

2022. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez alap dolog a kölcsönös élvezet biztosítása!

A szex akkor jó, ha mindkét fél ugyanolyan élvezettel éli meg!

2022. aug. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem feltétlenül az orgazmusok számában kell mérni az együttlét minőségét. Van amikor egy orgazmus nélküli együttlét jobban kielégít, mint az, amikor sok van. Ennek ellenére, ha sosem lenne orgazmus, akkor az hiányozna és az sem lenne jó.

Szóval, ha valaki egy szex alkalmával mindenképp orgazmust szeretne, akkor az "természetes igény" lehet, de hogy ezt teljes mértékben a párja teljesítményétől várja, az már nem természetes. A női orgazmus során szerintem 50% a nő saját testismerete és 50% a partner teljesítménye, tehát az orgazmus pont annyira függ magától a nőtől, mint a férfitól.

2022. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-ös, én arra kérdeztem rá, ami tudomásom szerint minden nőnél elérhető, a csiklóorgazmus. Lehet, hogy te a hüvelyire gondoltál, ez ritka, nekem se volt még, és nincs is hiányérzetem (egy egész csöpp igen, de el tudom engedni). A partner teljesítménye? A nyelvéé? Nem teljesítménynek nevezném, odafigyelésnek, ügyességnek, önzetlenségnek. Ha te a férfi péniszéhez kötöd a nő kielégülését, akkor szívesen meghallgatlak.
2022. aug. 23. 09:31
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A csiklóorgazmus sem egyszerű minden nőnek. És bizony ott sem feltétlenül csak azon múlik a dolog, hogy a férfi odafigyel-e, ügyes-e, vagy önzetlen-e. Nagyon sok múlik azon, hogy te kellően el tudsz-e lazulni és, hogy van-e elég önismereted ahhoz, hogy tudd mi a jó neked és ehhez mérten tudsz-e segíteni a partnerednek a technikájának javításában.

Az, hogy legalább hosszasan próbálkozzon és minden tőle telhetőt megtegyen az orgazmushoz, figyelje a jelzéseidet és akarjon fejlődni az továbbra is azt mondom, hogy jogos "természetes igény", de a sikert egyedül ő nem garantálhatja (vagy legalábbis, ahhoz nagyon-nagyon jónak kell lennie és pont a te hullámhosszodon)

2022. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Természetes igénynek tartanám, mégse kapom meg a férjemtől.. 25n
2022. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Mindenkit kérdezek, aki szerint természetes és férfiak: sose volt olyan, hogy elhagyták? Nemet mondtak a nő kérésére, mondván nincs kedvük most?

Utolsó, milyen körülmények között történik a nem kielégítés? Kompenzálja más dolgokkal a férjed? Szerintem sejthető, hogy hasonló élmények ihlették a kérdésem.

2022. aug. 23. 13:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Hamar elélvez, havi 1x ha kedve van kielégít ujjal meg szájjal szex előtt, de nekem ez majdnem olyan mintha havi 1x szexelnénk. Egyébként heti 2-3 alkalommal együtt vagyunk, de nem tartalmas. Ő elélvez, én nem.
2022. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!