Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a nők csak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a nők csak a férfiak egy kis porciójával (úgy 20% - chad) képes orgazmust megélni, a többi férfival mímelniük kell?

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem feltétlenül
2022. aug. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
a legtöbb nő ezt még egyedül is el tudja érni
2022. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Ez viszont tényleg nem külsötöl függ, hanem hogy tudod e irányítani magömlésed idejét, vagy 5p alatt lövöd el a patront…. Ugyan annyi idö alatt is élhet orgazmust az ideálod tárgya, csak kevésbé valóazínü…
2022. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de egy újabb hülye általánosítás. Az érzelmi kötelék és az adott pasi "ügyességétől" függ elsősorban az orgazmus (ha valaki amúgy képes rá) nem attól hogy mekkora a bicepsze.

Ja és nem 20% "chad" van, annál sokkal kisebb az alfahímek aránya (max. 5%). S láss csodát nem csak azok dugnak - még akkor sem ha könnyebben megy neki a csajozás.

2022. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
31%
Chadek aránya kb a 20%-1% a , nagyon kevesen vannak, de cserébe bármelyik csajt felpróbálhatják, és nem véletlen.
2022. aug. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4


Bocs de nem mondtam azt, hogy csak ők dugnak. Más férfiak is dugnak persze. Csak azt írtam, hogy más férfiakkal a nők nem élnek át orgazmust. Vagy inkább ezt kérdeztem.

2022. aug. 24. 13:22
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Tudod mit? Igen így van. Minden nőnek csak kb 42 férfi jön be a bolygóról, minden más szexuális aktus csak kínszenvedés. Most, hogy ezt megtudtad, leszállsz végre a témáról és abbahagyod az internet teleszemetelését a hülyeségeiddel?
2022. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7


De ha hülyeségnek nevezed ezt, akkor mit ismersz be?

2022. aug. 24. 13:43
 9/17 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ez nem igaz. Az igaz, hogy ezekre vágynak legbelül, de szerintem egy rondább pasi is tudhatja, mitől jó egy nőnek, ha tapasztalt és figyelmes az ágyban. Én is inkább ilyen csúnyább férfi vagyok, volt néhány hoszabb kapcsolatom, meg futó kalandom is, kimondottan szép csajokkal is. Minek kinlódtak volna velem az ágyban, ha nem lett volna nekik jó? Nekem pénzem sem volt úgy, hogy valamire számíthattak volna. Viszont enyhén dom vagyok és a nők azt mindig szerették, hogy ha rendesen megvannak b@szva. Bocs a kifejezésért.
2022. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9


Hm.. értem.


Aktus közben a szemedbe néztek? Szemből is csináltátok vagy inkább hátulról kérték?


Ha ezek nem állnak fel akkor lehet közben egy chadet képzelt oda helyettes. Nem bántásból de ismerős a szitu :D

2022. aug. 24. 14:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!