Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van a szextárskeresőn lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a szextárskeresőn lévő nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya ember jó oké nem vagyok kigyúrva pl meg normális is vagyok.Megértem pl ,hogy egy nőre rengetegen ráírnak naponta meg sok marha de ha néha választ is kapok milyen fura mindig az a szöveg jön,hogy nem téged kereslek.Most akkor kérdés kit keresnek a nők mert mások is ilyen szövegről számolnak be.Vagy csak álmodozni vannak fent keresnek egy nemlétező férfit?

2022. aug. 31. 21:28
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

9/


Olyat senkinek sem szoktam én nem idióta vagyok hanem normális ember

2022. aug. 31. 22:36
 12/32 A kérdező kommentje:

10/


Ja csak azt se engedik,hogy elkezd

2022. aug. 31. 22:38
 13/32 anonim ***** válasza:
#12 ne haragudj de ez kicsit duzzogás szintű... vetkőzd le ezeket a tulajdonságaidat! Ha meg nem jön be a net, akkor próbáld élőben, az sokkal hatékonyabb :)
2022. aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

13/


Nekem neten megy jobban a dumálás.

2022. aug. 31. 23:00
 15/32 anonim ***** válasza:
#14 márpedig ha akarsz "valamit" akkor élőben is mennie kell. A legjobb esetben is létrejön a személyes tali, ugyanúgy kell tudni kémiát teremteni. Ha csak ülsz mint a sült hal, elakadozó beszéddel, teljesen bizonytalanul "ments meg kérlek" tekintettel akkor nem lesz semmi a történetből. Mindegy mit beszéltél meg előtte a neten, élőben, személyesen dől el minden.
2022. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

15/


Netes ismerkedés után semmi gond az élővel.

2022. aug. 31. 23:18
 17/32 anonim ***** válasza:
#16 ezek szerint már megtörtént párszor. Akkor mi a panaszod oka? :)
2022. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17/


Amit írtam,hogy mostanában csak a kifogások vannak de mások is ezt írják.Igen régebben találkoztam nőkkel és élőben semmi gond nem volt volt,hogy a nő volt félénkebb és én kezdeményeztem.

2022. aug. 31. 23:29
 19/32 anonim ***** válasza:

De akkor élőben valami mégsem oké, ha csak neten akarsz kezdeni.

Tényleg ne itt duzzogj, ez inkább egy kisfiú ismérve. :)

2022. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
#18 fordítsuk meg a kérdést, TE mit változatnál hogy ne így legyen? Nem fognak a nők alkalmazkodni hozzád, amikor a jelentkezők tömegéből találnak olyat aki kedvükre való.
2022. szept. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!