Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi van a szextárskeresőn lévő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a szextárskeresőn lévő nőkkel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya ember jó oké nem vagyok kigyúrva pl meg normális is vagyok.Megértem pl ,hogy egy nőre rengetegen ráírnak naponta meg sok marha de ha néha választ is kapok milyen fura mindig az a szöveg jön,hogy nem téged kereslek.Most akkor kérdés kit keresnek a nők mert mások is ilyen szövegről számolnak be.Vagy csak álmodozni vannak fent keresnek egy nemlétező férfit?

2022. aug. 31. 21:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
20? Ott a pont.
2022. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez halott ügy. Az van, hogy a nők, akik ilyen helyeken tolják annyira kiégettek pont a rengeteg üzenettől, hogy igazából tök érdektelen beszélgetni vele. Tényleg az van, hogy az embernek erőlködnie kell, nem olyan, mint amikor egy hétköznapi helyzetben beszédbe elegyedik valakivel és azt tényleg érdeklődik és az egész izgalmas.
2022. szept. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

22.


Csak tűnjön ki és ne itt hisztizzen. Ennyi.

2022. szept. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#23 nem erről beszélek. hanem arról, hogy a nő is tök unalmas, mert annyi üzenetet kap, hogy egy újabb már alig kelt benne bármi izgalmat és ez érződik a beszélgetésen. szóval csávó oldalról érthetően tök erőltetett lesz az egész, mert nincs semmi izgalom a levegőben. szóval ezért mondom, hogy az egész szituáció szerintem halott.


ha izgalmas valamit akar az ember ne ilyen netes helyeken akarja, ahol nyakig vannak a nők üzenetekkel, semmi tétje nekik az egésznek. mert ebből nem sok fun dolog lesz.

2022. szept. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

24/


Ha valaki unalmas az élőben is unalmas,meg relatív kinek mi az unalmas vagy ki.

2022. szept. 2. 15:17
 26/32 A kérdező kommentje:

24/


Amúgy már csak egy átlag élet is simán unalmas taposó malom ilyesmi.

2022. szept. 2. 15:17
 27/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, annak biztos az aki nem mozdul ki és nem olyan kreatív. :)
2022. szept. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

#25 gondold végig reálisan. írta valaki, hogy napi 50 üzenetet kap egy nő. szerinted az ötödik nap a 250-iket amikor elolvassa meg fog ugrani kicsit is a pulzusa? olyan lelkesültséggel fog írni rá, amitől a pasi is beindul?


és fordítva is, a csávó, aki tudja, hogy jó eséllyel nem válaszolnak az üzenetére és egy csomó nőnek kell írnia, hogy legyen bármi válasz milyen lélekkel megy ebbe bele, hogy írja ezeket meg.


na ennek a két embernek kéne az üzeneteik alapján annyira egymásra kattanni, hogy találkozni és dugni akarjanak.


ezért írom, hogy ezek a felületek nem igazán alkalmasak erre már. több izgalom és esély van szexre ha az ember egy kolléganőt elkezd napról napra fűzögetni. szerintem halott sivár idő ez az online dolog.

2022. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28/


Akkor így jártam vissza nő a szüzességem :)

2022. szept. 3. 21:54
 30/32 anonim ***** válasza:
#29 szombat este van, vár kint a világ, indulj el! :D
2022. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!