Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kommentelnek az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kommentelnek az emberek olyan dolgokhoz, amihez semmi közük nincs?

Figyelt kérdés

Tudom- tudom ez nem szexualitás kategória, de igazából bárhova betehettem volna ezt a kérdést!

De még itt ebben a kategóriában is sok ilyet látok. Adott egy kérdés! És sokan oda kommentelik, hogy:

Nem én ilyet soha! Fuj! Meg egyáltalán!

Az én kérdésem most az:

Miért kommentelnek olyan dolgokhoz, ha sosem volt dolguk azzal, ami a kérdésben szerepel? Én sem ettem még rákot, mégsem kommentelném egy rákreceptes YouTube video alá, hogy fúj, sosem ennék ilyet, ez undoritó! Mert ennek semmi értelme! Annak van értelme, ha azt írja, én már ettem, de ez nem jó!

Szóval szerintetek miért kommentálnék azok, akiknek semmi köze a kérdéshez? Mert még sosem csinált olyat, de úgy érzi le kell írnia, hogy én még sosem csináltam olyat :)



2022. szept. 9. 11:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
96%

Azért mert véleménye mindenkinek van (ha tapasztalata nem is), és a vélemény nyílvánítás szabad.


29/F

2022. szept. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
1 -es! A véleménynyilvánítás szabad igen! A kérdés az van e értelme, ha nem is tapasztalta? Szerintem az ilyen komment totál felesleges. És értelmetlen. Én az ilyeneken csak jót röhögők :)
2022. szept. 9. 12:00
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki valamit kirak a nyilvánosság elé , lehetőséget ad arra hogy mások reagáljanak rá.

Még akkor is, ha nem kíváncsi a véleményükre. Erre megoldás ha nem tesz valaki ki magáról semmi intimet az ember.

2022. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Az az értelme, hogy te jót röhögj. Probléma solved.
2022. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
szerintem válaszd a cukormentest, az egészségesebb
2022. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ez igaz jól mondod 3 -as :)
2022. szept. 9. 12:08
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

#2 Értelme minden válasznak van, ami a kérdéshez kapcsolódik. Akkor nincs értelme, ha egyáltalán nincs köze a kérdéshez.

Ha csak tapasztalat nélkül ír valaki választ, akkor azt ki is szokta hangsúlyozni, hogy szerinte így, vagy úgy van. Ezzel nincs semmi probléma. A többi válasz alapján legalább el tudja dönteni, hogy igaza volt, vagy sem. 🤔

2022. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Hagyomanybol :) Itt mindenki tud mindent !
2022. szept. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Káposztalevél az nagyon fontos bele.
2022. szept. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

De akkor pontosítom a dolgot! Én azokat a kommenteket nem értem, amikor valakinek köze nincs a kérdéshez, és csak azért ír, hogy lehúzó dolgot írhasson. De ő maga sosem tette, de feltétlenül oda kell írnia, hogy fuj ezt dehogy tenné…

Oké 5 -ös! Semmi cukor! Vettem! Vagyis épp hogy nem fogok venni :)

2022. szept. 9. 12:16
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!