Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kommentelnek az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kommentelnek az emberek olyan dolgokhoz, amihez semmi közük nincs?

Figyelt kérdés

Tudom- tudom ez nem szexualitás kategória, de igazából bárhova betehettem volna ezt a kérdést!

De még itt ebben a kategóriában is sok ilyet látok. Adott egy kérdés! És sokan oda kommentelik, hogy:

Nem én ilyet soha! Fuj! Meg egyáltalán!

Az én kérdésem most az:

Miért kommentelnek olyan dolgokhoz, ha sosem volt dolguk azzal, ami a kérdésben szerepel? Én sem ettem még rákot, mégsem kommentelném egy rákreceptes YouTube video alá, hogy fúj, sosem ennék ilyet, ez undoritó! Mert ennek semmi értelme! Annak van értelme, ha azt írja, én már ettem, de ez nem jó!

Szóval szerintetek miért kommentálnék azok, akiknek semmi köze a kérdéshez? Mert még sosem csinált olyat, de úgy érzi le kell írnia, hogy én még sosem csináltam olyat :)



2022. szept. 9. 11:53
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
oh 9-es! Basszus a Káposztalevél majdnem kimaradj! Jó hogy szólsz! (Hogy ebből mi lesz!)
2022. szept. 9. 12:19
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Mert az emberek szeretnek véleményt nyilvánítani - minden fórumon ez van. Nekik joguk van véleményt formálni neked pedig jogod van figyelmen kívül hagyni ha úgy gondolod nem releváns a kérdésed szempontjából (+ rá tudsz tenni egy "nem hasznos" értékelést).
2022. szept. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Vettél? Mert ha nem az mindenképpen kell bele. Ha elfelejtetted, akkor menj vissza a piacra, és pótold. Az mindenképp kell bele, nagyon fontos.
2022. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
73%

Itt úgy látom egy konkrét sérelemről van szó, de mindegy, mert szexuális szokásokhoz senkinek semmi köze nincs és úgysem kell megfogadni.

De szerintem ez egy általános dolog, én pl azt látom, hogy 10 éve semmit nem változott az oldal. Igazából majdnem minden kérdésemnél ugyanaz volt, legyen az ez a kategória, utazással kapcsolatos, elméleti kérdés, jogi kérdés, ettől teljesen függetlenül a válaszok 90%-a arról szól hogy válaszolás helyett kifogásolja a kérdést és beleáll a kérdezőbe. Fontos kérdést fel se tennék itt, mivel brutál sok az okoskodó buta proli aki nem hiszem hogy többet tudna az "életről" mint én. De ezzel szerintem hogy sokan csak lázadni járnak ide, nem nekem van dolgom.

2022. szept. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Huh basszus 13 as már az ajtóban álltam, hogy indulok a piacra, de visszafordultam, mert nem mondtad el, hogy mennyi káposztalevél kell bele! A mennyiség pedig fontos 😊
2022. szept. 9. 12:44
 16/26 anonim válasza:
100%
Azért, mert tudod vannak olyan kérdések, amik olyan szinten undorítóak, hogy kénytelen az ember hozzá szólni vagy leállítani pár majomkodót.
2022. szept. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyma is legyen alá
2022. szept. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
18%
A kérdező férfi, aki a leszbi kategóriában szokott kérdéseket feltenni "kíváncsiságból". Ehhez viszonyítson mindenki, aki arra vetemedne, hogy válaszol.
2022. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

18 as. Gondolom te vagy az, aki a másik kérdésnél megkérdezted, hogy miért is kérdezek én. Azt gondolom annál a kérdésnél lényegtelen, hogy én ki vagyok. Ha nő kérdezte volna jobb lenne? Nem! Teljesen lényegtelen! Olyan, hogy nemileg semleges kérdés olyan nincs? Szerintem van! Hogyan győzzelek mar arról, hogy nem volt az a szándék a kérdés mohot amire te gondolsz. Eszembe sem jutott. Csupán egy sztereotipiát kívántam megdönteni vagy erősíteni. Ennyi!

És az a „szoktam” ez erős túlzás. Másokkal ellentétben én jó, ha 3 kérdést tettem fel a leszbikus kategóriában. 10 év alatt! Ezzel együtt! Szóval azért ne kapard ki a szemem 😊

2022. szept. 9. 14:16
 20/26 A kérdező kommentje:
17 oké hagyma! De mennyi? Még egyszer nem indulok el a piacra ha nem írjátok le mennyi hagymát és káposzta levelet tegyek bele
2022. szept. 9. 14:20
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!