Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért kommentelnek az emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kommentelnek az emberek olyan dolgokhoz, amihez semmi közük nincs?

Figyelt kérdés

Tudom- tudom ez nem szexualitás kategória, de igazából bárhova betehettem volna ezt a kérdést!

De még itt ebben a kategóriában is sok ilyet látok. Adott egy kérdés! És sokan oda kommentelik, hogy:

Nem én ilyet soha! Fuj! Meg egyáltalán!

Az én kérdésem most az:

Miért kommentelnek olyan dolgokhoz, ha sosem volt dolguk azzal, ami a kérdésben szerepel? Én sem ettem még rákot, mégsem kommentelném egy rákreceptes YouTube video alá, hogy fúj, sosem ennék ilyet, ez undoritó! Mert ennek semmi értelme! Annak van értelme, ha azt írja, én már ettem, de ez nem jó!

Szóval szerintetek miért kommentálnék azok, akiknek semmi köze a kérdéshez? Mert még sosem csinált olyat, de úgy érzi le kell írnia, hogy én még sosem csináltam olyat :)



2022. szept. 9. 11:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
40%
Lábasba vagy bográcsba?
2022. szept. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ugye 21! Nem mindegy!
2022. szept. 9. 14:26
 23/26 A kérdező kommentje:
Na és mit tegyek még bele és mennyit ? :)
2022. szept. 9. 16:39
 24/26 anonim válasza:
72%

A kérdező arra gondol, hogy ha úgy hangzik a kérdés pl.: "lányoktól kérdezem, hogy....", akkor miért az első 5 válasz az, hogy "Én ugyan fiú vagyok, de...."

Na ezeknél szoktam én is nézni egy nagyot, hogy ha nem hozzá szól a kérdés, akkor miért érzi azt, hogy mindenképpen le kell írni a véleményét? Miért nem lehet egyszerűen tovább állni? (És ne gyertek a szabad vélemény nyílvánítással.)

2022. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

#24 Azért, mert ebben a kategóriában is vannak provokatív kérdések. Emellett vannak olyan emberek, akik nem tudják, vagy nem akarják megállni, hogy ne osszák meg a kérdésből a fakadó sérelmüket.

Pl hiába kezdődik úgy az adott kérdés, hogy csak az egyik nemtől kérdezed, ha közben a kérdés magába foglal a másik nemről egy "provokatív" állítást. 🤔

2022. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
A 24 -es jól érzi erre is gondoltam. Meg arra is, ha már a válasza nem, akkor miért nem fejti ki bővebben. Csak oda írja, hogy nem! Na bumm most aztán okosabbak lettünk…
2022. szept. 9. 18:06
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!