Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akiknek bejön ha egy lánynak/Nőnek nagy lábfeje van??

Figyelt kérdés
Férfiak, szeretitek ha egy nőnek vagy lánynak nagy/széles lábfeje van? Az tudom hogy sokaknak undorító hogy nagy a lába, meg a 38-ig méret a legszebbek, de szerintem egy nagy lábfej is tud csini lenni.. Akinek van véleménye vagy olyannal él akinek ez tetszik széles-nagylábfeje van a nőnek.. A tapasztalok is érdekelnek.

2022. szept. 13. 13:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy enyhébb lábfétisem, erre konkrét választ adni nem hiszem hogy tudnék. Alapvetően nekem sem az nem tetszik, ha túl kicsi (35-36), az sokszor olyan kisfiús. De az sem, ha túl nagy, viszont nagy lábból előfordul olyan amelyik szerintem szép és kifejezetten tetszik. Az első barátnőmnek például 40,5-41-es lába volt, ami nőben hatalmas(nak tűnt nekem legalábbis), de szép volt és nőies, csak méretben volt nagy, de ő maga is egy magas lány volt szóval nem volt aránytalan hozzá képest vagy ilyesmi. Legtöbb ember szerintem tojik rá.
2022. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
alapvetően tetszik, ha egy lány nagyobb cipőt hord (40+), de ami igazán beindít ha tényleg fizikailag is "nagy" a lány lába, azaz széles is, husibb, vaskosabb lábujakkal. A legnagyobb, amit láttam ismerős lányon, az 44-es volt, ráadásul a lány kifejezetten jól nézett ki, nagy, természetes idomokkal. Nem volt alacsony (175cm), de azért szokatlanul nagynak tűnt a lába, ami további plusz.
2022. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Lábfetisesként írom, hogy igen, viszont nem mindegy, hogy hogyan "nagy" a láb. Amit az előző hozzászóló írt, az pl. nekem undorító. Viszont ha keskeny, széles, hosszú lábujjakkal, az nagyon bejön. Kinek mi.
2022. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!