Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad hetero-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod magad hetero- illetve homoxszexuálisnak egy 1-10 terjedō skálán? (részletek alább)

Figyelt kérdés

Az emberek nagy része fejben már biztos eljátszott a gondolattal legalább pár pillanatig, hogy milyeb lenne egy hozzáképest szexulisan ellenkező beállitottságúval kezdeményezni (legyen akár 100% heteró- vagy 100% homoszexuális). Sokaknak csak egy rossz, megvetendő gondolat, másoknak csak csábító ábránd, valakinek pedig a bevett gyakorlat része lesz e gondolat manifesztációja.


Szavazz, vagy akár kommentben írd meg a részletes gondolataidat a témával kapcsolatban, hogy hova sorolod magad. Kiváncsian várom a szavazás eredményét. Lássuk, ki minek vallja magát.



#biszexualitás #orientáció #heteró #szexuális orentáció
2022. okt. 11. 12:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Én régebben teljesen melegnek gondoltam magam, de a 30% heteró / 70% meleget jelöltem meg, mert kb. 1 éve vannak olyan gondolataim önkielégítés közben, hogy egy nő lovagol a farkamon. Tisztán a szexet el tudnám képzelni nővel, érdekelne is, hogy milyen egy punciba dugni a farkamat, és valahogy természetesebbnek is tűnik nekem, hogy egy férfi nővel van, de kapcsolatot, csókot, szerelmet nem tudnék elképzelni nővel. Nehéz ügy ez...
2022. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

7 - hagyd egyszer egy srácnak, hogy kedves legyen Hozzád és megtudod, milyen az, el tudod-e képzelni máskor is. Ha igen, akkor a lehetőségeid egy kellemes együttlétre megtöbbszöröződnek.

Ha pedig csak Te lennél örömszerző, hát arra elég sok srác vevő lenne.

2022. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
79%

#9

Mi az hogy nem létezik 100%?

Én pl 100% heteronak tartom magam, sosem jut eszembe hogy férfival kézfogáson kívül bármi egyéb történjen. Sosem gondolkodom ilyenen, sőt, ha valahol szóba kerül, elkap a hányinger, gusztustalannak tartom. Szerintem ez bőven 100%


36F

2022. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#13 ezt én se értem, én is így érzem, a kérdés kedvéért elgondolkoztam és borsódzik a hátam az undortól, hogy olyat csináljak egy férfival, mint amit nővel szoktam.
2022. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
És egy cuki férfi farkát szopogatni is gusztustalan? :o(
2022. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

#15

Férfiként az.

2022. okt. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

100% homo!

Érdekes, mert mindig is aktív voltam, s a passzív szerep soha nem vonzott.


39/F

2023. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

100 sőt 1000% heteró nő ! Soha nem fantáziáltam nőkről, se éberen, sem álmomban :)

Csak mert v.ki ide írta nem letezik 100% heteró.

De biza, hogy létezik :)

2023. jan. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18

Persze hogy létezik. Csak annak a szemében nem létezik, aki nem hetero.

Ahogy korábban is írtam, részemről gusztustalannak tartom 2 azonos nemű kapcsolatát. A kérdés kedvéért elgondolkodtam, de a hányinger kerülgetett a gondolatra.

13as hozzászóló, 10000% hetero férfi

2023. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

18#

Számomra nem gusztustalan .

Nem itélem el , de nem is vonz.Közömbös !

2023. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!