Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad hetero-...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartod magad hetero- illetve homoxszexuálisnak egy 1-10 terjedō skálán? (részletek alább)

Figyelt kérdés

Az emberek nagy része fejben már biztos eljátszott a gondolattal legalább pár pillanatig, hogy milyeb lenne egy hozzáképest szexulisan ellenkező beállitottságúval kezdeményezni (legyen akár 100% heteró- vagy 100% homoszexuális). Sokaknak csak egy rossz, megvetendő gondolat, másoknak csak csábító ábránd, valakinek pedig a bevett gyakorlat része lesz e gondolat manifesztációja.


Szavazz, vagy akár kommentben írd meg a részletes gondolataidat a témával kapcsolatban, hogy hova sorolod magad. Kiváncsian várom a szavazás eredményét. Lássuk, ki minek vallja magát.



#biszexualitás #orientáció #heteró #szexuális orentáció
2022. okt. 11. 12:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20

Rosszul fogalmaztam, igazad van.

Nem 2 azonos nemű kapcsolata gusztustalan. Az, ha magam képzelem az egyik helyébe. Na az az.

Amúgy mindenki azt csinál amit akar, míg engem békén hagy😉

2023. jan. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kinsey skála. Igazából csak egy nagyon nagyon nagyon kicsi réteg van aki 100%-ban heteró.
2023. júl. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Szerintem a biszexuális kategóriákhoz ellentmondásos egyenlővé tenni a szexuális vonzalmat és hogy mennyire van hajlandósága az adott nemmel kapcsolatba lépni.

Több ilyen kérdés is volt, és a biszexek nagyon nagy hányada természetesen vonzódik mind2 nemhez, de mondjuk csak az egyikükkel alakítana kapcsolatot.

Ezek a hetero- és homoromantikus kategóriák.


Én jobban vonzódok a férfiakhoz, kb olyan 60% arányban, de kapcsolatra mind2 nemmel egyenlően vagyok nyitott. 24F

febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!