Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az, aki sugar baby, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, aki sugar baby, miért szokták őt választani?

Figyelt kérdés

Magam is azon gondolkodom, hogy megismerjek egy sugar lányt különböző okokból (egy bottal járó férfi vagyok), de vannak kétségeim, vívódom! Megérné ehhez alehetőséghez fordulnom? Illetve ha válaszolna nekem egy sugar lány, tőle azt kérdezném, hogy hozzá milyen típusú emberek fordulnak?

Szóval ez a kérdés igazából arról szólna, hogy győzzetek meg vagy beszéljetek le erről. És nem a találgatás érdekelne. Találgatni én is tudok! Inkább olyanok írjanak, akiknek valós tapasztalatai vannak!



2022. okt. 16. 10:19
1 2 3
 11/22 Depressziós vagyok, hagyj.. ***** válasza:
100%

#6


Az nem ment, hogy fent tartsam vele a kapcsolatot. Fizettem neki, hogy randizzunk és a társaságom legyen. Azt hittem jó lesz, de utána rossz volt, majd mondtam neki, hogy megy megy tovább ennyi.


#9


Nem nevezném őt úgy ahogy te, mert nem feküdtem le vele egyszer sem. Ha nem nekem szólt a mondandód elején a 2-es akkor félre értettem és ezt feleslegesen írtam le.

2022. okt. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Én meg ismerek olyan párt, ahol a lány sbaby-ként jött össze egy pasival, majd a pasi helyzetbe hozta, lediplomázott és csinált a pasi neki egy kisebb céget. És felfuttatták közösen, de a lány viszi már egyedül és még mindíg együtt vannak, de már nincs sbaby-s támogatás. Egyszerűen együtt vannak szeretetből, vágyból. És mindkettő csinálja a saját pénzét.

Szóval ilyen is van.


De a kérdésre röviden, a sbaby nagy eséllyel sokkal kedvesebb, finomabb lélek és ember. Nem az egyórás "szárazszex" és mehetsz hangulatú az együtt töltött idő.

2022. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12. Innen látszik, vannak ritka jó kivételek. Szerencsére. :)


9,10 voltam

2022. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
84%

Én puncs.hu-n ismertem meg a partenerm, nem. Is nevezném sugarbaby ék!

Azóta torolte is magát az oldalról!

Rendszeresen (3eve)összejarunk és alkalmanként 15ezret adok neki, kB 2honapja mióta ekkora xar ütött be az infláció miatt és 30-40 percet nala vagyok és dominál! Nekem mázlim volt, mert tudja hogy mennyit keresek és elfogadja hogy ennyi összeget kap alkalmankent, de amúgy amiket kérni szoktam azokat siman bármilyen nő meg tudná tenni aki nem prüd! Ehhez nem gerinc kell, a lan kellemes a hasznossal összeköti!

2022. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Tartottam sbabyt 2 evig. Nagyon dekorativ fiatal holgy volt, mindent megcsinalt nekem. Az elejen havi egy hetet volt az "enyem". Kb 1 ev mulva mikor mar szamomra abszolut nem szamitott szerencsere a penz akkor attertunk 0-24re. Nalam lakott es egesz nap semmi dolga sem volt.

Kb 1 honapja kozos megegyezessel elengedtuk egymast es most az "utodjat" keresem.

Kedves kerdezo ha kerdesed van irj privit nyugodtan.

2022. okt. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

12 -es :)

Ez valóban egy szép eset. Sok boldogságot nekik

2022. okt. 16. 14:03
 17/22 anonim ***** válasza:
17%

16.

Mellesleg nekem is volt már 1,5 évig sbaby kapcsolatom.

Most újból keresgélek, de engem nagyon taszítanak az Insta tömegtrendylady megjelenések, a műhaj-szilikon-pucsítós külső.

A természetes külső, még a nagyon sovány, falatpopsis testalkat is nagyon vonzó.

2022. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

#6 mit tud egy sugarbaby amit más nő nem? Ne szépítsük, a szponzorra vonatkoztatva azt ott hogy b.szik vele pénzért. A prostitól annyival tud többet, hogy ha jól megfizeted akkor kizárólagos jogot kapsz, nem nézi az órát, nem számolja hányszor mész egy héten, ha nagyon-nagyon jól megfizeted akkor eljátssza a barátnő "feelinget".

Tsó' ez egy üzlet, te fizetsz cserébe kapod a szexet és a társaságát. Ha neked ez kevés és győzködni kell akkor ne csináld, ennyi. Egyik sb sem fog győzködni hogy őt válaszd, mindegyiknél több jelentkező van (főleg a csinosabb, fiatalabb csajoknál).

2022. okt. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
18. Pontosan. Nem sokkal, de többet ad, mondhatni.
2022. okt. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Gondolok valamit.

Egy a alternatív út jutott eszembe.


Abból az összegből, amit a sbaby hölgyre szánsz/szánnál, helyette komoly, személyre szabott, színvonalas ismeretekhez juttathatnád magad azzal kapcsolatosan, hogy hogyan találd meg a pont neked megfelelő igazi élettársat.

Pont így, hogy bottal járó férfi vagy, hogy kétségeid vannak, vívódsz...


Mert amit keresel, az csak egy "mintha-élet" lenne.

De nyilván ezzel tisztában is vagy, csak arra gondoltam, hogy a te lehetőségeieddel és kvalitásaiddal valódi helyzetbe is hozhatnád magadat...

2022. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!