Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van még olyan lány, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan lány, aki nem szőrteleníti a punciját?

Figyelt kérdés

Úgy értem, nem is nyírja, meg ilyesmi, hanem természetesen szőrösen hagyja!

Kort is kérnék!

Köszönöm!


2010. szept. 27. 21:39
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
100%
Hát sztem a mai fiatalok (ez kb 25 alattiak számomra) között nincs olyan aki legalább fazonra ne alakítaná, vagy legalább a bikinivonalt távolítja el, úgy hogy szimplán érintetlenül maradjon, olyan szerintem nincs. 19/L
2010. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy alkalmi partnerem aki nem csak úgy az életben volt igénytelen hanem ebben a témában is.

Hát alkalmi volt...

2010. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem egyesek hogy "merik" kijelenteni, hogy nincs olyan a 25 év alattiak között. Barátnőm ilyen, pedig minden más téren igényes és még jóval 25 alatt van...
2010. szept. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a csajnak pasija akkor előfordul, hogy nem fazoníroz olyan gyakran. Csak szólj neki elötte, hogy ne vágja le azt megkapod a dzsungelnyuszit !
2010. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

:)

Ez jó!

A barátnőm sem mindíg borotválja a punciját, de nem tudom rávenni hogy hagyja meg természetesen, bikini vonalban mindíg leszedi, meg nyírja is, pedig nekem tetszene kicsit szőrmókosabban is!

2010. szept. 28. 21:04
 16/40 anonim ***** válasza:
100%

a férejemnek is kifejezetten az tetszik, ha nekem minél szőrösebb ott lennt:-))) persze tudni lehet, hogy nem épp divatos, de igenis vannak olyan pasik, akik nem csak a csupasz puncira hevülnek fel...

32/L

2010. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
100%
én nem szőrtelenítem,még sosem volt pasim,szűz vagyok. 16/L
2011. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
72%
Új style borotvaszűz lány kerestetik!
2011. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Szása Petrosevics ***** válasza:
100%
Én is a szőröset szeretem, bár én is azt veszem észre h egyre kevesebb lány hagyja meg természetesnek.És attól még h szőrös, lehet valaki igényes.
2011. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
40%

hát, egyik osztálykiránduláson ahol a lány zuhanyzóban nem volt zuhanyfüggöny, és egymással szembe voltak a zuhanyok, lehetett látni mindent a másikból... és igen, van olyan lány, aki semmit nem csinál vele, sajna láttam O.o de az a lány mindenben ilyen, tehát szemöldökét se szedi (pedig ráférne), az öltözködése elég siralmas, és hát a fik iránt se érdeklődik még.

17/L

2011. aug. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!