Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Morálisan mi a baj azzal, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morálisan mi a baj azzal, ha valaki prostinak áll?

Figyelt kérdés

2022. nov. 4. 18:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem tudod, akkor hiába próbálja neked bárki is elmesélni
2022. nov. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem morálisan baj, hanem a fejében van baj az ilyennek. A szex nem pénzre van teremtve, ha vki üzletet csinál belőle, az érzelmi nyomorék. Szakirodalomban olvasható, hogy gyakorlatilag minden prosti borderline személyiségzavaros.
2022. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Az, hogy ennyire lealacsonyítja magát.
2022. nov. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%

"ha valaki prostinak áll?"

. Ezzel így nem feltétlenül lenne baj. Egyedül az hozható fel ellene, hogy megerősíti azt a hagyományt, hogy egy ember a végletekig, a természetes intim szféra felszámolásával is pénzzé tehető.


Gyakorlati szempontból viszont - főleg a nők - nem csak úgy "prostinak állnak", hanem külső körülmények, vagy konkrét személy(ek) erre kényszerítik.

2022. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem semmi. (De az eddigi válaszokból is látszik, hogy többség valószínűleg nem így gondolja.)
2022. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem semmi, a világ olyan lett sajnos, hogy lenéz minden nem olyan hétköznapi munkafajtát.
2022. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem semmi.

Akkor van gond, ha vkit erre kényszerítenek.

2022. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
45%
Kevésbé baj mint régen, manapság már sok fiatal lány össze vissza kamatyol, több a könnyűvérű nőcske akiket egyből meglehet kapni, aztán ilyenek nézik le prostituáltakat, akik megélhetés céljából csinálják
2022. nov. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Ez a múltba vezethető vissza, csak nézd meg kiket és miért alkalmaztak szex rabszolgának, konkrétan a női nem lealacsonyítása az egész jelenség, de ma már egy szakmává vált tulajdonképpen és részben egy üzlet is, nem is morálisan van vele baj, hanem emberileg, szomorú hogy annyi önbecsülése sincs, hogy hagyja magát tárgyként tekinteni, persze pénzért. Undorító az egész jelenség és főképp a megkeseredett férfiaknak kedvez, de tudom, ma már mindent is el kell fogadni, csak mert a szabad akarat meg a jog, senkinek semmi köze hozzá és egyebek, de azért kíváncsi lennék, hogy ezek az emberek hogyan éreznék magukat, ha a tizen x akárhány éves kislányuk oda állna azzal, hogy prosti akar lenni.
2022. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#9 Szerintem is undorító, ezek az emberek áldozatok, csak még maguk sem értik vagy tudják, hogy miért, felnőtt férfiak régről hozott beteges, uralkodói ideológiát próbálja a világ normalizáltatni velünk, ezáltal a gyerekekkel is és lassan már semmit nem tudsz tenni ellene.
2022. nov. 4. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!