Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valaki el tudta fogadni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki el tudta fogadni hogy kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés
Kevesebbnek érzem magam a kis méretem miatt,önbizalomhiányom is van miatta

2022. nov. 5. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Igen, nagyon sokan el tudták fogadni. Ha nem így lenne, már kikopott volna ez a vonás a genetikai sokféleségből.


Sőt, mondok mást: ott vannak az ázsiaiak. Tuti elfogadták, mert szaporák mint a nyulak.

2022. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos én is vagyok ezzel, és nem igazán találom a megoldást rá, hogy máshogy tudjak érezni. Ha valakinek esetleg sikerült ezen túllendülni írhatna üzit, hogy hogyan sikerült neki.
2022. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Itt összesen 815 OLDALNYI! kérdés van a témában, ahol majdnem mindegyikben arról próbálnak meggyőzni, illetve lelket önteni belétek leginkább csajok, hogy ekkorával is lehet teljes értékű életet élni és sok minden más elsődlegesebb a méretnél. Szerintem érdemes lenne szétnézned.
2022. nov. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Azt kéne megérteni, hogy normál esetben egy nő nem a farkatokkal fekszik le, hanem a hozzá tartozó férfival. Amelyik nő méret szerint szelektál, azzal jó eséllyel a szex is könnyen felejthető élmény lesz. Egy ukulelével is lehet ugyanolyan szépen zenélni, mint egy gitárral, pegig sokkal kissebb. 😀
2022. nov. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Szánalmasak ezek a kommentek néha, fogalmuk sincs miről beszélnek akik ehhez a témához szólnak hozzá...


Mondhatni mindenem meglenne, magas vagyok (190+), izmos, gyerekkorom óta versenyszerűen sportolok, a lányok többsége jóképűnek szokott tartani. Ezt más is mondta már, de onnan is egyértelmű, hogy elég könnyen ismerkedek, sok matchem van tinderen, szórakozóhelyeken vagy egyetemen is viszonylag könnyen tudok leszólítani lányokat akik sokszor randira is jönnek velem.


Egy lakótársammal lakunk egy elég jó helyen lévő, menő nagy lakásban, van autóm és az egyetem mellett dolgozom is amiből egész jó pénzt keresek. Szóval, külsőre be szoktam jönni sok nőnek, van egy alap műveltségem és egzisztenciám már, illetve elég kellemes randikat szoktam szervezni. Az egyetlen bökkenő, hogy nagyon kicsi a péniszem...Mármint akkora, amit itt még sokan "átlagosnak" szoktak tartani, 13cm hosszú és kb 12-13cm közötti a kerülete. Ez lássuk be, elég vékony és rövid, objektíven bárki megmondhatja.


Nehéz megszámolnom, hogy hány olyan partnerem volt már, akivel megvolt a kémia, a flörtölés, smárolás majd amikor végre felmentünk a lakásra és lekerült a nadrág, fél-1 óra múlva már ott sem voltak. Volt aki kiröhögött, de a többség inkább megpróbál úgy tenni, mintha nem lenne kicsi, aztán valami buta ürügyet kitalálva elkerüli a szexet és hazamegy. Néhányan ott alszanak, esetleg a szexet is megpróbálják, de sem én, sem ők nem érzünk belőle túl sokat, pedig nagyon kemény erekcióm van és akár egész éjjel képes is vagyok fenntartani - csak épp teljesen hiába. 30 felett van már azon lányok száma akik az ágyamban feküdtek meztelenül és ennek nagyjából a fele le sem próbált feküdni velem. A kb negyedül megpróbálkozik vele, vagy marad az orális szex és inkább feladja, majd aztán soha többé nem válaszolnak az üzeneteimre. És csak a maradék egynegyedük az, aki úgy tűnik mintha még élvezné is, esetleg többször is találkozunk a szex után.


Mielőtt valaki azzal jönne, magabiztos vagyok és nem érdekel mit gondolnak, ez adatott és elfogadtam. Nem agyalok rajta. Van szexuális kultúrám, figyelek a nyalásra, ujjazásra, és mindent elkövetek, hogy jó legyen a csajoknak. Olyan nőkről van szó, akik általában csinosak és volt már pár kapcsolatuk,partnerük ahhoz, hogy aztán teljesen őszintén vallják be nekem az ágyban fekve, hogy nagyjából az én péniszem volt a legkisebb, amit valaha láttak. Az a maradék egynegyed számszerint 8 nő, akit említettem, hogy nem menekült el azonnal, azokból is 2-3 még tinikoromban volt, amikor ők még szűzek vagy nagyon tapasztalatlanok voltak, így marad harmincvalahány nőből kb 5 akivel kapcsolatot vagy tartósabb szexuális viszonyt létesítettem, a méretem ellenére, úgy hogy még ők is megjegyezték, hogy hát ez nem valami nagy, de nekik megfelel.


A lakótársam ugyanott sportol mint én, hasonlóan 2 méter közeli izmos sportoló srác, akit szintén jóképűnek tartanak a nők. Ő még egy maszkulinabb, férfiasabb típus, ráadásként 20 cm feletti intim mérettel. Mielőtt melegnek kiáltanátok, onnan tudom, hogy láttuk már párszor egymást véletlen és beszéltünk is a témáról. A lakás két végében van a hálószobánk. Na most míg az enyémből általában éjfélkor csalódottan jönnek ki elhúzni a csíkot a nők, addig az ő szobájából hajnali 3-4ig szokott kihallatszódni a csattogás, az ágynyikorgás, meg a nyögések. Másnap délelőtt ugyanez. Rengeteg nőt láttam már itt megfordulni a nappaliban akit felvitt magához és majdnem mindet többször is láttam. Volt, hogy korábban jöttem haza valamiért és épp a konyha kellős közepén szopták le, vagy a zuhany alatt kefélt egy csajt. Összehasonlíthatatlanul pezsgőbb szexuális élete van mint nekem, még egy nő nem utasította őt vissza amikor szexre került a sor, és egyszerre több partnere van bekészítve a telefonjában akik közül valahogy mindig ráér valamelyik csütörtök-péntek-szombat este. Ennyit erről....


Sajnos el kell fogadni ezt és keresgélni és sok-sok kudarc után, sokkal nagyobb merítésből lesz mindig 1-1 csaj aki élvezni fogja veled a szexet de ehhez sok olyan eseten kell átmenned, ami bizony ciki lesz. Ez van, nem tudsz mit csinálni.

2022. nov. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
The wall of text
2022. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, kicsit sokat írtam, de legalább a valóságot írtam le, nem egy vállveregetős, konformitást nyújtó sablonszöveget :)
2022. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem számít mekkora tudd használni,kis bohóc nagy cirkusz a nok a férfit nézik nem a fa..t..ez mind hülyeség.igen tény hogy elfogadnak a nők barmien bármekkora ha minden más rendben van.de az nem azt jelenti hogy ne szeretnének nagyobb farkat a lábuk közé.nekem is volt pár kapcsolatom sőt volt olyan nő is aki már el volt jegyezve.egyszer szóba került a dolog én meg akkor nem mértem mert nem érdekelt azt hittem rendben vagyok.aztan azt mondta "oo latnod kéne a páromnak mekkora"amiről kiderült hogy nem 20centi.volt olyan is hogy a csaj konkrétan kis f@szunak hívott.most családom van es gyönyörű feleségem de már bevallotta o is hogy egy nagy eres farok láttán irtora beindul.igen a nők elfogadnak ha meg kedvelnek és viszonylag lehet"boldog életed"kis penisszel is.de csak elég leszel csak a sor végéről való.ezt a tudatot ha meg szokod akkor jól el leszel.nekem el vette az onbizalmam egy életre.mindig minden nőnek jobban tetszik jobban élvezik ha legalább 16-17cm.az en 13cm tol eddig sem es ez után sem fogja hanyat vágni magát egy nő sem.
2022. nov. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Itt a 4-es jól leírta a különbséget és hogy mennyire fontos:"


Szerintem az 5-ösre gondoltál, nem? A 4-es pont azt írta, hogy nem számít.

2023. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Árpi4 válasza:
Ez olyan dolog, hogy nem neked kell elfogadni. Amikor a feleségem elhagyott, mindenféle ocsmány-idétlen fejmosást kaptam a Nővéremtől. Mi szerint, milyen ember is vagyok én??? ... milyen? Kérdeztem: miaf@szt tudsz te rólam, hogy becsmérelj??? És kiderült, volt eredménye a Szüleim szétválasztó technikájának, 10 éves korától nem láthattam a Nővéremet, és Ő se engem. Szóval, becsmérelt, mint embert! Pedig tudhatta volna, hogy nagyon kicsi a férfiasságom. 10-12 cm. És a volt feleségem elmesélte, hogy a munkahelyi barátnője kinevette, amikor megtudta, hogy mekkorka van nekem. És ez szétterjedt a munkahelyén... szóval, ez kúrta szét a házasságomat! -- 7 év után. Sajnos, a Nők a Nagy F@sztól várják a kielégülést. Pedig, a nő és férfi, az nem egyforma a szexualitásban. És a kielégülés lehetősége, mindenkinek saját magában van benne. Ha valaki nem elégül ki kicsi fütyivel, akkor a Naggyal sem fog. Csak ugye kell a Nőknek 30 év, mire rájönnek, csak akkorra ugyebár már vén lotyók lesznek...
márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!