Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kellemetlen szaga van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szaga van a barátnőm nemiszervének? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A barátnőm istenien oráloz nekem, amit nekem viszonozni is kéne. De 10ből 8-9 alkalommal mindig gyorsan továbblépek a nyalástól, mert a hüvelye kellemetlen szagú. És a kezemen is szoktam érezni, mikor ujjazom. Szinte mindig zuhanyzás után szexelünk, és tudom biztosan, hogy alaposan megmossa ott is, és mégis szagos neki. Nyilván nem akarom megbántani, érzékeny az ilyesmire. Amúgy a kémia nagyon jó köztünk, és a szex is, csak ez az egy, ami elég zavaró. Mitől lehet neki szerintetek, és hogyan oldhatnánk meg a problémát, hogy ne is bántsam meg?

2022. nov. 12. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
Úr isten, ennyi hülyeséget összehordani. A gombás fertőzésnek nincs szaga! A bakteriális fertőzések okoznak kellemetlen szagot, vagy a felborult hüvelyflóra.
2022. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Nőgyógyászhoz kéne mennie, mert lehet, hogy van valami fertőzése és pár napos kezeléssel meg is oldódik a probléma!

Finoman, de bizony jelezni kéne neki! Egy meghitt, bizalomteli kapcsolatba férjem ez is bele!

2022. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
65%

Sem a gombától sem a szőrtöl nem lesz szaga a puncinak!

Étkezés, dohányzás lehet az oka, vagy más fajta vmi betegség. Ha jár nőgyőgyászhoz, akkor ha vmi komolyabb problêma van, csak kiderülne. Lehet a cigi miatt

2022. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

"11

Okostojás! A szomszéd lány ismerősömnek ez az élesztő allergiája van! Ne okoskodj, ha nem jártad körbe a témát.

2022. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

a) Nincs viszonyítási alapod.

b) fertőzés miatt rossz ízű/szagú

2022. nov. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
67%
14-es nőgyógyász professzor úr/asszony! Nem tudom, Ön mennyire járta körbe alaposan a szomszéd lány élesztőallergiájából adódó vaginális következményeket, de ha a nemi szervek mikrobiológiáját illetően nem a szomszéd lánytól szerezné be a tudományos ismereteit, talán nem beszélne ilyen orbitális ökörségeket. (Az élesztőallergiát egyébként egybeírjuk.)
2022. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!