Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kellemetlen szaga van a...

Kellemetlen szaga van a nemiszervemnek voltam orvosnál is de hiabá mi lehet a baj??

Figyelt kérdés
Főleg sex közben jön elő nagyon de önkielégítésnél egyáltalán nem érzem. Van hogy fürdés után rövid idő alatt (10 perc) érzem. Nyilván megfürdök rendesen. Elmentem orvoshoz is vele volt laborvizsgálat de minden negatív és nem tenyészett baktérium sem. Nem iszok alkoholt nem dohányzok nem eszek nagyon fűszeresen sem.Mint ahogy írtam főleg aktus közbe jön elő nagyon durván. De valamikor egyáltalán nemérződik semmi(ez ritka) Én teljesen tanácstalan vagyok már. Biztos hogy én vagyok mert aktus nélküli napokom is érzem magamon illetve voltam más partnerrel akkor is ugyan az a szag jött elő.. Miután elélvezek az ondóm szaga normális.
2022. okt. 15. 00:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
±nem csak énérzem a partnerem is.
2022. okt. 15. 01:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen vagy. Minden embernek van wgy ugymond sajat szaga. Neked ezt dobta a gep. Fontos, hogy talalj egy olyan part, akinek bejon a szagod, ezt nevezik kemianak.

Volt olyan pasival dolgom, akinek kellemetlen testszaga volt es nem, nem izzadsag, nem apolatlansag miatt.


Egy valami van, ami meg kihatassal lehet: az pedig a kave, esetleg fokhagyma.

2022. okt. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha lefekszenek veled mások is, akkor nem lehet túl nagy a baj!
2022. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Nyilván megfürdök rendesen"


Kérdés, hogy neked mit jelent a "rendesen" megfürdés.

Fürdéskor hátrahúzod a fitymádat teljesen a makkod mögé, és megmosod a makkod mögött is? Ott szokott felhalmozódni a szmegma, ami tud bűzleni.

2022. okt. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy partnerem, akinek szóvá tettem, hogy olyan, mintha nem mosakodott volna meg, mire elmesélte, hogy neki az anyukája azt mondta, hogy a fütyijét csak tiszta vízzel szabad megmosnia, szappannal nem. Csak lestem... Sajnos vannak még hülye szülők. Hiába próbáltam rávenni, hogy használjon szappant, hajthatatlan volt, úgyhogy nem sokáig tartott a kapcsolatunk, mert engem eléggé zavart a dolog.
2022. okt. 15. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5


Véletlenül azt olvastam elsőre, hogy ...hajléktalan volt, úgyhogy nem sokáig tartott a kapcsolatunk... :D

2022. okt. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem a saját szagom 22 évig nem voltam most meg hirtelen beszaglok? Nem csak hátrahúzom a fitymát fürdéskor még meg is szoktam dörzsölni Használok intim mosót is...
2022. okt. 15. 10:54
 8/11 anonim ***** válasza:
És ha ott is használnál desodort? A sejtek kicserélődésével a test szaga is változik egy kissé.
2022. okt. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 :D Eredmény szempontjából sajnos nem volt különbség, pedig cégvezető volt. Azóta több felesége is volt, és gyerekei is vannak, úgyhogy talán valakinek sikerült megváltoztatnia ezt a szokását.
2022. okt. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#5 Remelem nem varta el, hogy oralisan is kielegitsd. Fuj
2022. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!