Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az, hogy a homoszexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a homoszexualitás nevezhető-e normálisnak attól függ, hogy melyik országról van szó?

Figyelt kérdés

Normális szó jelentése: Az általánosan elfogadottnak megfelelő, nem kirívó vagy meghökkenést keltő; elvárt, szokásos vagy átlagos.


Például Kanadában teljesen elfogadott dolog és senkiben nem kelt meghökkenést, ha mondjuk két azonos nemű kéz a kézben sétál vagy ez mondjuk kiderül valakiről. Egy mrgszokott, átlagos dolog, hogy vannak melegek és teljesen szabadon élnek. Tehát ott normális dolog.


Magyarországon viszont sokakban megbontránkozást kelt és furcsa, szokatlan, kirívó jelenség. Tehát itthon nem számít normálisnak.



2022. nov. 16. 18:13
1 2
 1/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
83%

Ja itt tényleg nem az.


Ezért dolgoznak itt a meleg jogi aktivisták hogy elfogadott és normális legyen.


De ez most miért kérdés?

2022. nov. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Magyarország nagyon elmaradott, sajnos sok a primitív ember, aki attól hiszi magát többnem hogy másokat cseszeget, gyűlöl. Ettől még nem lesz normális amit csinál. Itthon sajnos nagyon szar értékrend uralkodik. Pedig csak annyit kéne tenni hogy békén hagyják azokat akik nem ártanak másnak
2022. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A csüngő ágú fűz meg a piros levelű szilva se számítanak biológiailag normálisnak, attól még a természet szülte, és van. Lehet rá hevesen fintorogni, önmagunk normalitásáról állítunk ki bizonyítványt.
2022. nov. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

Dehogy normális.

Akkor a rák betegség is vagy ha nyomorék valaki az is normális lenne??

Az a nagy baj ezzel hogy dicsekednek vele és undorítóan a pofájába tolják erőszakosan a valóban normális, egészséges embereknek.

2022. nov. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

A négyes az élő példa rá, hogy különböző intelligenciájú, képzettségű emberek között nehézkes a kommunikáció.

Minek filozófiai kérdésekről vitázni olyanokkal, akik egy csirke gondolkodási szintjén állnak?

Neki az a feladata a társadalmi rendszerben, hogy egyen, igyon, szaporodjon, hátha a gyerekei között lesz olyan, aki másként lesz hasznos tagja a társadalomnak.

2022. nov. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itthon tény nem annyira nyitottsk mint pl.Berlinben ahol lakom.De messze nem elmaradott az orszag..Voltak ukrán lakótársaim..Na ők durvábbak..Nagyon...Amúgy Berlinben lehet hogy elfogadnak de hála a Wilkommenskulturnak este már nem merek lemenni mert az újnémetek nem csak beszólnak ha megvernek..A meleg közösség itt folyamatos támadás alatt van..Na ugyanezt Pesten nem tapasztaltam a belvàrosba..Egy isten háta mögötti német falu kb annyira homofób mint nálunk..Én melegként remélem az aktivisták Magyarorszagon nem fogják jobban borzolni a kedélyeket.
2022. nov. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 5-ös.Meleg vagyok,az előző kommentelő.A 4-es tény kicsit túlzott..Nem is kicsit..De valahol sajnos igaza van..Pl.a Pride-tól nekem is felfordul a gyomrom..

S képzeld van 2 mérnöki diplomám s 2 felsőfoku nyelvvizsgám,ha már a tanultság kifogással jössz..Honnan vetted ezt a baromságot hogy a melegek közt mindenki pHD tanár,a heterók meg melósok?A legjobb szeretőm pont egy melós srác volt..Meleg volt,de képzeld ő sem vonult volna soha ezen az aberralt Prideon..

2022. nov. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Már megint itt van a homofób aki melegnek hazudja magát...
2022. nov. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as.Nézd ha nem megy a szövegértelmezés nem az én hibám..Melegek közt is van retardált..Én szerencsére nem vagyok az veled ellentétben..Nem fogom bizonygatni azt hogy meleg vagyok de utálom a Pride-ot..A legtöbb diplomás meleg barátom igy van vele..Az hogy te nem fogadod el amit irok s meghazudtolsz az élő pelda hogy Magyarország még tolerancia terén le van maradva..Németbe ilyen nincs hogy meghazudtolnak.
2022. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
#8 Szerinted nem létezhet olyan meleg, aki őszintén másképp gondolkodik mint a 7-es vagy épp én, és nem érdekli ez a szivárvány hülyeség, csak szeretné élni az életét? Mert ha szerinted ettől fog atomjaira hullani a világegyetem akkor van egy rossz hírem.
2022. nov. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!