Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nők/lányok ti szeretnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok ti szeretnétek tudni az igazságot és hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szeretnétek tudni ha a pasitok azért szakítana veletek mert rájött, hogy a pasik jobban vonzzák vagy jobba lenne nem tudni róla? Miképp reagálnátok erre?

Kort írjatok légy szíves.

26/F



2023. jan. 9. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem esne jól. De utána úgyis kiderülne ha férfiakkal látom, szóval inkább tudjak róla.
2023. jan. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném tudni az igazságot.

Hogy miképp reagálnék azt nem tudom (sok dologtól függ), de kívánnám neki, hogy találja meg a számításait. Sosem voltam az a hisztis típús szóval hiszti az nem lenne. Kor: 25.

2023. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos az igazság. Nem esne jól, de értékelném az őszinteségét, sok sikert kívánnék.
2023. jan. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos nem esne jól, de jobb tudni.
2023. jan. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez az igazság, inkább nem akarom tudni.
2023. jan. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!