Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet - e a tekintetből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet - e a tekintetből észrevenni?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy az egyik ismerősöm azt mondja hogy elmegy wc-re. Én mondom neki hogy oké kint megvárom. De tulajdonképpen nem vécézni ment hanem hanem azért hogy gyorsan kiverje. Kb 2 perces manőver. Na szóval S kérdésem az volna hogy ha kiverte a farkát pl: 2 percen belül, utána ki jön az illemhelyiségből észre lehet - e venni hogy ő tulajdonképpen az elmúlt pár percbe élvezett egy nagyot? Szóval ilyen Mimika, tekintet, menészet stb. Értitek? Normális válaszokat kérek. Ennél jobban nem tudom leírni de szerintem értitek mire gondolok köszönöm a normális válaszokat!

2023. jan. 26. 19:32
 1/9 A kérdező kommentje:

Ha észre lehet venni akkor tekintetből mi olvasható ki?


Én lány vagyok szóval érdekelne

2023. jan. 26. 19:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy elélvezik és semmit nem lehet kivenni a tekintetből?
2023. jan. 26. 19:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Komolyan érdekelne
2023. jan. 26. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmit
2023. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lehet kivenni semmiből.
2023. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kaptam privát üzenetet, sokan szerintem félreértelmezték amit írtam akkor újra leírom.



Megyek egy férfival, és közli velem hogy elmegy hamar vécézni 2 perc.... (pl:pisilni) na és tegyük fel hogy nem is kellett vécéznie, hanem azért ment be az illemhelyiségbe hogy kiverje a farkát. Amikor végzett az önkielégitéses manőverrel és kijön a wc-ből, észre lehet e venni az arcán hogy nem régen kiverte a farkát. Értitek? Mimika, arcból, vagy tekintetből kivehető e stb. Ennél jobban nem tudom leírni sajnálom! Ha ezt valaki nem tudja értelmezni hogy mire célzok akkor sajnálom. Ennél jobban én nem tudom leírni. Szerintem érhető mire gondolok.

2023. jan. 26. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor valakivel dugtál, utána megváltozik rajta bární?
2023. jan. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orgazmus után az arc változása eltérő lehet az embereknél. Valakin nem valószínű, hogy észre lehet venni. Néhány embernél látható lehet egy kis pirosság az arcon, míg másoknál ez nem jelentkezik.


A testtartás is változhat az orgazmus után. Néhány ember ellazulhat és elengedheti a feszültséget.


Ha mondjuk le tudod csekkolni a pulzusát, ha gyorsan ver a szíve, könnyen lehet, hogy nem csak pisilni volt.


Összességében, ha piros az arca, kevésbé feszkós, nyugodtabban beszél, lassabban mozog, magasabb pulzus jelei lehetnek,de nem garancia.


Én néha zihálok, miután hosszú vizelet tartás után végre el tudok menni pisilni.

2023. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit se veszel észre rajta, de ő nyugodtabb lesz az tuti.

Én is sokszor kivertem már pláza wc-ben, a wc-s néni onnan tudta hogy kapott mindig borravalót, ha csak hugyoztam akkor viszont nem.

2023. jan. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!