Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha idegenként előre lebeszélte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha idegenként előre lebeszéltek találkozót, az hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Sok olyat olvastam már gyakorin, hogy 16-17 éves lányok és fiúk neten lebeszélnek akár idősebb férfiakkal találkozót, el is mennek és szexelnek. Arra lennék kíváncsi, hogy ez hogy megy? Odamész, beszéltek két sort aztán picsi-pacsi? Vagy mit lehet csinálni egy vadidegen emberrel? Olyat is olvastam, hogy valaki a szüzességét vesztette el így, az nem bánta meg? Meg hogy tudtok felizgulni egy olyan emberre, akivel akkor találkoztok először? A bulikban legalább sokáig megy a szemezés, meg egymáshoz simultok a tánctéren, megy a zene, esetleg már ismerted is, szóval az érthető; de ezt nem tudom feldolgozni. Nem ítélkezni szeretnék, csak megtudni, hogy erre hogy képesek esetenként még szűz emberek is. Elvégre nem a kinézetre izgul fel az ember, hanem hogy miket mond a másik, milyen hangja van, milyen az illata, vagy a dolgokra, amik összekötnek titeket, ezeket neten mind nem tudod megtapasztalni. Vagy ezzel csak én vagyok így?

2023. jan. 29. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, még sosem csináltam ilyet. Ha találkoztam is valakivel, előtte azért egy ideje már beszélgettünk. /F
2023. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván nem normális, aki így csinálja, normalitást és logikát ezért felesleges keresni az ilyenekben.
2023. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Addigra már sok mindent meg lehet tudni egymásról írogatással. Szexuális dolgokat. Minél inkább nem tudni semmi konkrétat a másikról, annál izgalmasabb. Bemutatkozni sem kell. Sötétben a másik arcát se látni rendesen. Utána olyan, mintha meg sem történt volna. De amíg történik, addig minden valós, mégsem kell utána törődni egymással.
2023. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak olyanokkal találkoztam, akikkel írásban is volt közös témánk, egy hullámhosszon voltunk. Nem is rögtön, tehát minimum 3 hét beszélgetés volt mögöttünk. Volt képcsere, esetleg videóhívás, stb. Visszagondolva így is bármi történhetett volna velem, de szerencsére nem történt. Tizenévesen sok hülyeséget megcsináltam, amit felnőtt fejjel már nem tennék.

Talán egy olyan pasi volt, akivel nem sokat beszélgettünk, és mikor találkoztunk, kínos volt, pár mondatot beszéltünk, és már rám is mozdult.

2023. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, egyetértek, én pasi ként is sokat beszéltem előtte a partnereimmel.
2023. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4: Most hány éves vagy, ha nem titok? :)
2023. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25 vagyok (4-es)
2023. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!