Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretek meztelenül lenni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilinkó kérdése:

Szeretek meztelenül lenni. Otthon mindig így vagyok, de néha eszembe jut, hogy jó lenne társaságban is így lenni. Nem a nudin vagy a szaunában, hanem otthon. Kíváncsi vagyok, más milyen meztelenül, nemtől függetlenül. Van ezzel baj?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%
Fura szokas. En nem szeretek meztelenul lenni.
2023. febr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Es nem lennél szégyenlős?

Azonos vagy ellenkező nemuek előtt lennél?

Am fiú vagy lány vagy?

2023. febr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem baj, ha azt sem zavarja, akinek a társaságában meztelenül vagy. Én is szívesen meztelenkedek, amíg mást nem zavarok vele.
2023. febr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Én is szeretek meztelenül lenni, társaságban úgy sajnos még nem volt rá módom hogy más is ruha nélkül lett volna (olyan már volt hogy felöltözött ismerős előtt voltam ruha nélkül).
2023. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Én is szeretek meztelenül lenni otthon... vagy csak egy pólóban.

És nem nem vagyok egyáltalán szégyenlős.

A volt párommal mindig úgy voltunk otthon

40F

2023. febr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha a másikat nem zavarja, akkor nem hiszem, hogy gond lenne. Többen vannak a szégyenlős emberek, ezért ritka eset, hogy valaki nem szégyenlős és kimondottan szeret meztelenkedni.
2023. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
Szoval otthon mindig meztelen vagy, de szeretnél otthon meztelen lenni? MEGLEPÖ!
2023. febr. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
22%
Íjjj. Hát nagyon vissza kéne fognom magam, hogy ne csapdosalak meg egy vizes törölközővel. Felkérés lenne ez számomra keringőre. 🙄 Nemtől függetlenül N
2023. febr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Hívd át a haverokat és játszatok öltözős pókert. Aki leghamaradbb veszi fel a kabátját, az kiesett. :P
2023. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

nincs vele baj, eleve nem értem mi bajuk a meztelenséggel azoknak akiknek bajuk van vele.

nem baj ha bajuk van vele, nem kötelező, csak igyekszem értő figyelemmel hozzáállni ha elmondják

2023. febr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!