Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretek meztelenül lenni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tilinkó kérdése:

Szeretek meztelenül lenni. Otthon mindig így vagyok, de néha eszembe jut, hogy jó lenne társaságban is így lenni. Nem a nudin vagy a szaunában, hanem otthon. Kíváncsi vagyok, más milyen meztelenül, nemtől függetlenül. Van ezzel baj?

Figyelt kérdés

2023. febr. 4. 17:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Tulajdonképpen ez nudizás a lakásban. Nincs ezzel baj, hisz a résztvevők mind önszántukból vesznek részt benne. Én is szívesen benne lennék ilyen programban, ha érdekel.
2023. febr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Általában én is meztelenül, vagy csak bugyiban szoktam lenni itthon. Nincs ebben semmi
2023. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Otthon meztelenül én is, főként nyáron! Nudista strandra azért nem mennék és nekem azért némi ismeretség szükséges lenne másokkal együtt való meztelenkedésre egy zárt helyiségben, pl egy lakásban.
2023. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

szeretek meztelenül lenni otthonvagy csak egy pólóban.


És nem nem vagyok egyáltalán szégyenlős.

2023. ápr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretünk meztelenül lenni.

Kérdező! Ha ki akarod otthoni körülmények között, akkor hívj barátokat, vendékeket, akikkel megteheted!

2023. ápr. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 mooti ***** válasza:
91%
Szerintem sincs semmi baj a meztelenséggel addig amíg a jelenlévőket nem zavarja. Voltam olyan társaságban nyáron ahol vegyes gondolkodás volt a meztelenségről de senkit se zavarta ha a másik textil nélkül volt. Páran elmentünk a kert egyik végébe napozni meztelenül majd mikor a vissza tértünk a társaságba maradtunk így. Mindenki jól érezte magát, a fürdőruhások is meg naturan is. Volt olyan is aki később levette a melltartóját monokinizett és olyan is aki kipróbálta a meztelen fürdőzést és persze olyan is akiken maradt a textil.
2023. máj. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!