Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy alapvetően...

Miért van az, hogy alapvetően nem érzem magam depressziósnak ha társaságban vagyok, de ha egyedül vagyok otthon gyakorlatilag a sírás kerülget folyamat?

Figyelt kérdés

Társaságban tök jól érzem magam lelkileg, testileg, sőtt, akkor még otthon is ha itthon van anyukám, de ha teljesen egyedül vagyok gyakorlatilag olyan szinten szomorú vagyok hogy a sírás kerülget, szoktam is néha sírni, minden előjön ilyenkor, az, hogy mennyire szeretnék egy barátnőt, a családi gondok stb.

És ami rossz még, hogy sokat is vagyok egyedül itthon, mert habár sokat eljárok társaságba, amikor mégis itthon vagyok szinte mindig egyedül mert csak anyukámmal élek, akivel jó a kapcsolatom, de a munkája és egyebek miatt nagyon keveset van ő is itthon.


2022. ápr. 29. 20:22
 1/3 A kérdező kommentje:
17/f
2022. ápr. 29. 20:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert nem szeretsz egyedül lenni azért.Én szeretek egyedül lenni pár órát mindig dehát nem vagyunk egyformák.
2022. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az a baj, nem, szeretek néha egyedül lenni, de először is mostanába sok volt, másrészt meg ez más, nem az egyedülléttel van a bajom, hanem a magány miatt ilyenkor kijön minden problémám az életben és rabjuk vagyok
2022. ápr. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!