Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lábfétis egy betegség?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lábfétis egy betegség?

Figyelt kérdés

2023. febr. 6. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Voltmár:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..


Olyan dolgokra kérdezel vissza, amiről már más kérdéseid is szólnak és többen válaszoltak rá.

2023. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló!

Neked mi közöd van hozzá, hogy én mit írok ki és hányszor. Azt írok ki amit akarok, és ahányszor akarok. Nem muszáj amúgy válaszolni. El is lehet kattintani és kész!

2023. febr. 6. 20:33
 4/11 A kérdező kommentje:
Gondolom nem tart senki pisztolyt a fejed felé, hogy meg kell nézned, és válaszolnod kell bizonyos kérdésekre! Úgy, hogy nem kell csinálni a drámát!!!
2023. febr. 6. 20:35
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Szó szerint feltetted már egyszer ugyanazt és kaptál rá 30 választ. Mit akarsz még?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2023. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom, gondolom nem tart senki pisztolyt a fejed felé, hogy igenis meg kell nézned, és válaszolnod kell bizonyos kérdésekre! Keress más kérdéseket! Nem muszáj ezt nézni!
2023. febr. 6. 20:38
 7/11 A kérdező kommentje:
De nyugodtan irhatsz még mindenre fogok tudni neked válaszolni!😉
2023. febr. 6. 20:39
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondoltam volna, hogy ez bontakozik ki egy ártatlan válaszadásomból.
2023. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Semmi rossz nem bontakozott ki, csak nem értem, hogy téged ez miért zavar, hogy én mit mennyiszer rakok. Annyiszor rakok ki bármit amennyiszer én szeretnék. Ezért mondtam azt, hogy ha téged ez zavar akkor nyugodtan el lehet menni más felé böngészgetni. Nem igazán nevezném ártatlan válaszadásnak, mert ha tegyük fel, hogy én látok egy kérdést ami többször ki van téve, akkor én biztos nem oltogatnám a másikat, hogy te már ezt kiraktad! Hát ha neki jó, hidd el nekem nagyon jó. Semmi rossz nem bontakozott ki, csak az őszinte véleményemet osztottam meg.
2023. febr. 6. 21:10
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát oké. #1 és #8 voltam.
2023. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!