Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Sperma gasztronómia: próbáltad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sperma gasztronómia: próbáltad már?

Figyelt kérdés

Régebben rábukkantam erre a szakácskönyvre:


[link]


Most gondolkodtam, hogy a jövő héten miket kellene főzni és újra eszembe jutott. Nagyon érdekes ötlet a spermával főzés, lehet, hogy a haveroknak összedobok egy ételt ebből a könyvből.



2023. márc. 26. 18:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
ön elmebeteg?
2023. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
arra figyelj hogy hamar tönkremegy, bezselésedik, tehát a srácoknak ott kell állniuk a konyhában
2023. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
20%
Van egyszerűbb kaja is. Főzz ki tésztát, majd keverd meg az egy hete mosatlan farkaddal. Máris kész a túrós tészta.
2023. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3-as: Ez nem jó, minden nap mosom.
2023. márc. 26. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Nyersen jobb! Kifőzöd belőle a vitaminokat és a tápanyagokat!
2023. márc. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
engem is érdekel ez
2023. márc. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a könyvet én is megszereztem magamnak, de én is úgy vagyok vele, hogy max frissen próbálnám ki. Magamnak szoktam néha a reggeli kávéba verni és meginni, illetve különböző ételekre, pl. szendvics, vagy pizza, de csak nyersen. Bárki másnak csak úgy adhatod a spermát, ha tud róla, ha titokban kevered az ételébe, az már szexuális erőszak.
2023. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy miért jó megenni csak úgy a spermát? Komolyan kérdezem.

Mert ha szex közben beindul erre az egyik fél, megértem. De csak úgy mégis mire jó?

2023. márc. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak úgy. Pl. maszturbáció vagy szex közben jelenik meg a vágy. Olyan, mint bármely erotikus játék. Csak úgy spontán az utcán nem jó, erotikus szituációban jó.
2023. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy olyan pasim akinek sok és finom édes volt a spermája. Kávébe többször tettük, azt kellemesen krémesség és édessé varázsolta. Tojásrántottába sütöttem bele, de az édessége miatt nem lett a legjobb, de egyszer elment. Krémes a kedvencem, arra jó párszor ráverte nekem. 34N
2023. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!