Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A salátapunci bedarálja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A salátapunci bedarálja a babapuncit? Hiszitek hogy ketten az esetek nagy százalékában csodát képesek művelni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Igen, gyakran megtörténik, hogy a salátapunci bedarálja a babapuncit. Könnyedén el tudja csócsálja..

De ha ők ketten egyszer kibékülnek és összefognak, megalakítják a Puncik Ligáját, akkor az egész világot is képesek megmenteni.

2022. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
*csócsálni
2022. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Én kipróbálnám egy lógós ajkú salátás puncijú csajjal. Jó meleg lehet, meg nedves.
2022. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

4-es, de nem mert a Puncik Ligája olyan erős és varázslatos, hogy szétloccsantja a csoffat heréit, amiben a fasz ereje lakozik és ezzel újra fasz mentessé téve Punciföldjét.

(Bocsánat, nagyon élvezem ezt az ovis csatát.. :D)

2022. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Valaki el magyarázná mit jelent ez pontosan? 🫣 vagy ez is olyan kinek milyen van és mit szol a párom ha nekem nem bábás? Mert nálam ez sosem volt probléma .. nekem egyik se. Annyi hogy ne rózsaszín de nem lógnak az ajkaim.. de sosem volt gond senkinek és nekem is mindegy hogy rózsaszín vagy babás vagy salátás. Valahogy nekem mindegyik tetszik 🤭
2022. aug. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

ALL PUSSYS MATTER


Minden punci csodálatos a maga módján!


(bi/l)

2022. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!