Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez idővel rendbejön?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez idővel rendbejön?

Figyelt kérdés

Szóval 24 éves srác vagyok, sokszor elég kiégett :(

Most az elmúlt 2-3 hónapban, úgy érzem csökkent a libidóm.

A péniszem sokkal nehezebben áll fel, és akkor sem teljesen, hanem félmerev környékére. És sokszor azt is nehéz fenttartanom. Tudni kell, hogy van pár fétisem is, de mintha azok iránt is most csökkent volna sokat a "vágyam", ha fogalmazhatok így. És mióta ez a dolog áll fent, én is jobban rástresszelek a dologra és így még rosszabb a helyzet. De mikor például puszilkodtam nemrég egy lánnyal, akkor viszont felállt, mind a 2 alkalommal is közben. Csak nem tudom, hogy miért csökkenhetett a vágyam, talán lehet benne egy minimális kiégés is, kicsit elvesztettem a célomat az életben most. Végleg így maradok, vagy visszatérhet a "vágy"?

Elég sokat maszturbáltam, azt tudni illik, 1-2 naponta biztosan.. volt hogy napi 2-3 alkalom is volt. Lehet csak időre van szükségem, vagy az élethelyzetemen javítani? Kicsit megvagyok ijedve. Reggeli merevedéseim nekem nem igazán voltak sosem, inkább néha így a nap más pontjában elő elő fordult, de általában akkor gondoltam is valamire. Nem tudom, mi okozza ezt, mert nekem mindig is voltak problémáim az életben és stressz is akadt bőven, de ezzel sosem volt gondom.. Persze mikor néha napján nagy depi volt rajtam az más, de most nem érzem magamat depressziósnak.

Kis magány, kis kiégés az adott. Szürke hétköznapok szóval ilyesmi. Most persze ahogy említettem is, erre gondolok közben ez még rá is tesz egy jó nagy lapátot.. Elélvezni eltudok, de maga a vágy csökkent.. a fétisemmel kapcsolatban is. Valaki esetleg tud tippet adni? Ez csak átmeneti dolog? Később visszaszerezhetem a szexuális vágyamat?



2023. márc. 27. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. 14-16 éves korod után folyamatosan csökken a teszto szinted.
2023. márc. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rendbe tennélek 24N
2023. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kevesen beszélnek erről, de a túl sok maszturbálás is árthat. Pont ezt okozza ezt a kiégést, amit írtál. Kevesebbet maszturbálj és próbáld csökkenteni a stresszt és rendbe jön minden
2023. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!