Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy hosszútávú kapcsolatban nem volt már olyan jó a szex, vagy kimaradt egy rövidebb-hosszabb ideig, de aztán rendbejöttek a dolgok?

Figyelt kérdés

Kifejezetten olyan tapasztalatokra lennék kíváncsi, ahol X év után jött egy ilyen periódus, de aztán megoldottátok.

És hogy hogyan oldottátok meg, mi változott, mit tettetek érte, stb. Tehát arra vagyok kíváncsi, hogy mi vált be az ilyen szituációk kezelésére. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. okt. 12. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen 10 éves kapcsolatban, körülbelül az 5.évnél, de azt "külső" tényezők okozták, emiatt én nagyon stresszes voltam abban az időszakban. Aztán ahogy megoldódtak a problémák, a szex is helyreállt...
2018. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A megoldás érdekelne. Én is egy ilyen közepén vagyok. 5 éves kapcsolat, szinte nulla szex (3 hónapja volt utoljára). Az egyik okát tudom, a megoldást nem.
2018. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk hat ev utan jött el a mélypont es közel egy évig tartott, azzal sikerült megoldani hogy az életünkben változtatásokat vezettünk be es ezzel a szex is helyreállt
2018. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H_Vivien ***** válasza:

Mi az egyik oka? Azon nem tudtok változtatni? Próbáltátok megbeszélni a dolgot, hogy Neked ez így nem jó? Mi volt rá a válasz?

Nyilván egy hosszú távú kapcsolatban előbb-utóbb eljön az idő, amikor nem csak a szexről szól a dolog, de azért 3 hónap szex nélkül az szerintem gáz, így inkább lakótársak vagytok, mint élettársak.

Próbálkozzatok valami izgalmas dologgal, ami feldobja a szexet. Jelmez, helyszín, segédeszközök... Annyi lehetőség van.

2018. okt. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es. Hiába van sok lehetőség, ha a másik fél nem hajlandó az ilyenekre.
2018. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 H_Vivien ***** válasza:
Hát, akkor lehet, hogy a másik fél nem is nagyon akarja megoldani ezt a dolgot, mert Neki jó így, ahogy van... Akkor viszont én más irányban kezdenék el gondolkozni.
2018. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Párommal közel 4 éve vagyunk együtt. Az elmúlt másfél évben eltávolodtunk egymástól. Sok munka, suli, stressz, nőgyógyászati műtétem volt, lelki problémák stb, szóval nemcsak lelkileg, hanem testileg is elhidegültünk egymástól. Pontosabban én szerettem volna többször, de ő eleinte nem mert közeledni, aztán a sok munka/utazás miatt már kedve se volt. Fél év alatt vagy tízszer mondtam el, hogy ezt így nem bírom. Nem a szex miatt vagyok vele, de egyszerűen többre vágyom, szükségem van arra, hogy nőiesnek érezzem magam mellette, hogy kimutassa, hogy kíván. Nehéz volt, de sikerült túllendülni a holtponton. Nálunk még az is nehezíti a helyzetet, hogy távkapcsolat, nem lakunk együtt, de a munka miatt hétköznap együtt vagyunk, csak épp túl sok a feszültség és a fáradtság, ezért hiába voltunk egymás mellett, nem történt semmi romantikus. Látom rajta a változást, tudom, hogy szeret és én is őt, ezért nagyon örülök, hogy sikerült ezen túljutnunk, mert emiatt nagyon fájdalmas lett volna elhagyni őt.
2018. okt. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!