Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 30 év alatti 150-160cm közötti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év alatti 150-160cm közötti fétis kedvelő hölgyek,sok sub partneretek volt már?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 1. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És még a nőknek számít a magasság :D
2023. ápr. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
1-es, igen, nekik szokott
2023. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
2: téged sem az eszedért szeretnek ugye? :)
2023. ápr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3semmilyen válasz, ami a kérdésre iraNyul, látom itt semki sem változik, iq - 0?
2023. ápr. 1. 13:24
 5/11 anonim ***** válasza:

4-es, amilyen kevés domináns lány itt válaszol ne számíts sokra. Ráadásul te még sokkal jobban meg is szűrted, eleve 30 alatt ritkább a domináns nő, 150-160 megint egy szép szűrő - ráadásul nyilvánvaló, hogy privit akarsz írni az esetlegesen idetévedő láynoknak, szóval pontosan 0 "értelmes" választ fogsz kapni.

2-es voltam

2023. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#5 rengeteg domináns lány van, köztük én is, tehát onnan tudom, mert ilyen körökben mozgok, te azért nem tudsz róluk mert nem ütöd meg a szintjüket ahhoz, hogy egyáltalán emberszámba vegyenek.
2023. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6-os

Azt írtam, hogy itt, azaz a hasonló kategóriájú kérdések alatt ezen az oldalon. Sokkal ritkábbak, mint a szub pasik, akik még a nőknek szóló kérdések alá is kommentelik, hogy "de jó lenne egy domináns csaj", stb.

Amúgy meg, eleve hülyeség, amit mondasz. Abból indulsz ki, hogy olyan körökben mozogsz - ott persze, hogy sok domináns lány van. De a laposföldes körökben meg sok laposföldes van, világszinten mégis elenyésző a számuk. Ezért nem szabad saját tapasztalatot statisztikának venni

2023. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem ott van sok domináns lány, ahol én mozgok, hanem tudom, hogy sokan vannak, abból kiindulva, hogy az én körömben is vannak bőven, tehát akkor milyen sokan lehetnek az én körömön kívül, kicsi szívem :D
2023. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8: látom, nem sikerült felfognod (hiába no, nem véletlen romlik az ország teljesítménye szövegértés terén).



Szóval! Én ha belépek egy laposföldes csoportba a FB-on, akkor ott lesz 1000 ember. Én mindet ismerni fogom. És arra következtetek, hogy mennyien lehetnek még, hiszen csak ebben az egy csoportban vannak 1000-en.


A valóság az, hogy kb az összes abban a csoportban van, egy idő után rájössz, hogy a többi csoportban is ugyanazok az arcok vannak.


Te ugyanezt csinálod. Egy szubkultúra alapján általánosítasz, hogyha te ismersz X embert, akkor hűha, mennyien vannak. Pedig lehet, hogy te ismered a potenciális jelöltek akár 80-90%-át is.



Szívesen.

2023. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most nem mondtál semmi újat, csak megismételted a korábbit. Itt az oldalon sok domináns lányt látsz?
2023. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!