Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi egyedülálló gyerekes 18-25 év közötti nő?

Figyelt kérdés

Ha egy társkeresőre felmegyek akkor tuti hogy sok olyan nő van aki mondjuk 20 éves,de már van egy gyereke.

Jó páran le is írják hogy a gyerek lesz az első,akármi is legyen illetve hogy nem pótapát keresnek.

Olyat is olvastam hogy a csaj kiírta,hogy az első randi a játszótéren lesz,hiszen állandóan a gyerekével van.

Hogyan akar valaki harmonikus kapcsolatot kialakítani ha nem képes elszakadni 0-24ben a gyerekétől?


Miért van ennyi egyedülálló 18-25 év közötti nő?


2023. febr. 6. 15:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Egy valami biztos, nem tudnak maguk mellett tartani egy férfit.
2023. febr. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%

- Idióta szülők, akik nem világosítják fel a lányaikat időben, azaz 11-12 éves korban.

- Idióta lányok, akik nem használnak kombinált védekezést, azaz gumi ÉS MELLÉ bogyó, vagy oral + anal.

- Idióta lányok + szüleik, akik nem érett, FÉRFI partnert keresnek a lánynak, hanem valami "korban hozzáillő" kis taknyot, aki nem tud gumit húzni.

2023. febr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sokan így akartak jó anyagi helyzetű férfit megtartani es rosszul sult el.. ezek a jo egzisztencias ferfiak nem ismernek konyoruletet egy gyerekkel is ott hagynak a szsrban!
2023. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nagyon gáz, ha valaki 20-25 éves korára már elvált és egyedül nevel gyereket. Ennél kell nagyobb red flag? Ahelyett, hogy inkább tanultak volna és a karrierüket építenék, csak valami palimadárra vadásznak, akit lehúzhatnak.


Én ilyen nőkkel tuti nem ismerkednék, ha férfi lennék.

2023. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%
#4. Nőként így ítélkezni vadidegen nők felett... ez a nagyon gáz
2023. febr. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%

Férfi vagyok és látom az ellenségeskedést és fújást a fiatal anyukákra.

De a helyzet az, hogy ha már valaki egyszer gyereket akar, akkor 16-19 év körüli anyának lesz _fizikailag_ legegészségesebb gyereke. Ott a legkisebb az egészségügyi kockázat.


A társadalmi norma persze az, hogy karrier, stb. De nem biztos, hogy az a legjobb, ha vár az élete szerelmére egy nő a gyerekkel.

Pont gyereknevelés közben ráér tanulni. A középiskola nevetségesen könnyű. Egyetemre meg otthon felkészül a gyerek mellett.

Szóval ha van szülői támogatása és nem hagyja ott az iskolát, akkor szerintem jobb fiatalon megszülni azt a mennyiségű gyereket, ami kell neki. Legalábbis a karrierje szempontjából. Könnyebben fogják felvenni is mindenhova, ha nem tervez már gyereket. Ráadásul utána semmi sem sürgeti és kivárhatja az "igazit".

Férfiként meg engem pont nem érdekel, hogy a saját vagy más gyerekét kell egyengetni. Még kevesebb is a kockázat és felelősség, ha nem saját. Bármikor lehet menekülni, ha nem jön be a dolog. :)

2023. febr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

#6 nem attól lesz egészséges gyereke, hogy fiatalon szül, genetikai betegségeket ugyanúgy tovább tud örökíteni. Rengeteg nőt ismerek 30 felett, akik szültek és mindnek egészségesek a gyerekei, felesleges emiatt elkapkodni a dolgot. 16 évesen szülni?? Te sem vagy százas.


#5 attól, hogy nem ismerem őket, még meg tudom állapítani, hogy felelőtlenek.

2023. febr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%

Valószínűleg azért, mert még mindig él az a tévhit, hogy gyerekkel kell férjet fogni. Alighanem ezek a lányok is ezzel próbálkoztak, a pasijuk meg nem kért a családosdiból. Szomorú, hogy még mindig itt tartunk.

N

2023. febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

6-os, te nagyon hülye. Milyen értékrendet ad át egy 16 éves gyerek egy másiknak? Könnyű lehet egy baba mellett tanulni? Könnyű lehet munkát találni úgy, hogy a gyerek folyamat beteg?


Nevelni is kell értelmes emberré, nem csak leszülni.

2023. febr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
#6 világtól elrugaszkodott gondolkodás. Egyetemet gyerek mellett elvégezni nagyon-nagyon nehéz. A többi is butaság amit írsz, téged minősít.
2023. febr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!