Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nőként én kezdeményezném a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként én kezdeményezném a szexet az nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Régóta kerülgetjük már egymást egy sráccal tetszünk is egymásnak de azt írta nem tudja még mit akar tőlem.

Ez engem nem zavar mert én sem tudom akarok e kapcsolatot e vagy sem. De szexuálisan annyira vonz, hogy le akarok feküdni vele.

Én még szűz vagyok de úgy érzem ő lenne az akivel szívesen elveszíteném.

Nem tudom, hogy hozzam fel neki a dolgot nem akarok nagyon nyomulni se lehet ő nem így érez.

Nem vagyok már annyira fiatal 25 éves vagyok és eddig senki iránt nem éreztem ekkora szexuális vonzalmat.

Nagyon gáz lenne nőként nekem kezdeményezni a szexet?



2023. ápr. 4. 18:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%

Egy olyan valakivel akarod elveszíteni, aki nem érez irántad semmit?

Ez a szöveg akkor tipikus, amikor csak megdug, és lelép. Ha ilyen sokáig nem feküdtél le senkivel, akkor az első után ne akard egyből szajhának érezni magad. Plusz ő nem figyelne arra, hogy szűz vagy, vagy sem.

De te tudod…

2023. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne gáz? Ha ez nem egy random pasi a buszmegállóból (pl), akkor nem gondolom, hogy ne lehetne.
2023. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2

Nem egy random pasi a buszmegállóból, egy éve "ismerkedünk" én pedig egyre jobban vonzódom hozzá szexuàlusan.

2023. ápr. 4. 18:45
 4/30 anonim ***** válasza:
95%
Nem élünk már a középkorban. Nyugodtan kezdeményezzél! Ha esetleg ez miatt lenézne, akkor mehet a levesbe, akkor azt a pasit ne sajnáld!
2023. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
*szexuálisan.
2023. ápr. 4. 18:46
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Miert lenne gaz neked kezdemenyezni ?
2023. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
92%
Húsz éve is volt nem egy, aki dugni akarta. Hidd el, nem volt nekik ciki.
2023. ápr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz kezdeményezni. Egyszer élsz.
2023. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Azt viszont még nem tudja, hogy szűz vagyok és nem tudom így belemenne e. De vonzódik hozzám ő is elmondta.
2023. ápr. 4. 20:54
 10/30 anonim ***** válasza:
74%

Amit csinálhatsz (én is ezt csináltam 23 évesen mert nagyon gáznak éreztem hogy még mindig szűz vagyok), hogy rendelsz netről egy jóminőségű dildót és elveszed magadnak a szűzességed - technikailag. Szóval mikor tényleg szexre kerül sor a pasival egyrészt nem is kell tudnia róla hogy elméletileg szűz vagy, másrészt meg már te is tudod élvezni.

Mert az első szex kb soha nem olyan hogy a lányok tudják élvezni mert fáj, vagy be se megy először, szóval kényelmetlen…

30/N

2023. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!