Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogyan kezdeményezzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan kezdeményezzek, ha csak szexet akarok?

Figyelt kérdés

Nem tartom cikinek, ha én kezdeményezek, másrészt utálom, ha a pasi körülményes és unom már ugyan azokat a fölösleges köröket megtenni.

Egyik volt kollegámról van szó, semmilyen kontakt nincs köztünk, de mostanában szoktuk itt-ott látni egymást és sokat jár rajtam az agyam. Nála azért vagyok bajban a kezdeményezéssel, mert az átlagnál visszahúzódóbb és nem akarom egyrészt őt sem, másrészt magamat sem megalázni egy esetleges kellemetlen szituációval.

Hogyan kezdeményezzek úgy, hogy biztosan ne mondjon nemet? Várom a tanácsokat!


2022. ápr. 9. 14:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mèg ha kellemetlen is a lepattintás, igazàból nem megalázó. Nem futnék fölös köröket. Bejelölném közösségi médián, csetelnék vele picit aztán rajtad áll, mit hozol ki belőle. Mondjuk áthívhatod egy “kávéra” vagy valami.
2022. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%

Mert nem tartos magas többre? Nem értem miért kell ezt a másik orrára kötni hogy te csak ürítésre ajánlod magad.


Legy közvetlen kedves barátkozós találj alkalmakat személyes progikra es aztan ugy is nyomul.

2022. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
*miért nem tartod magad többre
2022. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Jösz baxni vagy baxol jönni?

Ez itt a kérdés.

2022. ápr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
#2 Kiscsillag, itt a fiúkát akarják megdugni éppen pár használat erejéig, nyugodj le:D
2022. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Jah tenyleg.

Akkor el fog szaladni a srác ha igy le lesz támadva :D

2022. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

#2

Szerintem pont, hogy többre tartja magát azáltal, hogy azt csinálja célirányosan, amihez kedve van, ahelyett, hogy a magadfajták véleményével törődne.


Remélem nem új infó számodra, de mi nők is szeretjük a jó szexet. Sallangok nélkül is pont ugyanúgy tudjuk élvezni, mint a férfiak, ha konkrétan erre vágyunk épp.

2022. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
Csak egy lukat ajánl fel. Ezzel semmire nem tartja magát.
2022. ápr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Sőt a pr.stik legalabb penzt kérnek érte ő azt se
2022. ápr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Normális embernek a szex nem üzlet, hanem élvezet. Kölcsönös élvezet, magyarul annyira akarja a nő, amennyire a férfi. És annyira lesz tőle kevesebb a nő, amennyire a férfi (semennyire). Ezt kellene itt agyilag felfognia egyeseknek.



Nem árt vele senkinek és élvezi az életet. Miért fáj ez nektek, nem basztak meg titeket rendesen még vagy mi van?

2022. ápr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!