Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha nőként én kezdeményezném a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként én kezdeményezném a szexet az nagyon gáz lenne?

Figyelt kérdés

Régóta kerülgetjük már egymást egy sráccal tetszünk is egymásnak de azt írta nem tudja még mit akar tőlem.

Ez engem nem zavar mert én sem tudom akarok e kapcsolatot e vagy sem. De szexuálisan annyira vonz, hogy le akarok feküdni vele.

Én még szűz vagyok de úgy érzem ő lenne az akivel szívesen elveszíteném.

Nem tudom, hogy hozzam fel neki a dolgot nem akarok nagyon nyomulni se lehet ő nem így érez.

Nem vagyok már annyira fiatal 25 éves vagyok és eddig senki iránt nem éreztem ekkora szexuális vonzalmat.

Nagyon gáz lenne nőként nekem kezdeményezni a szexet?



2023. ápr. 4. 18:27
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

11

Hát ezt inkább semmiképp nagyon nem vonzanak a mű dolgok és jól tudom, hogy nem lesz a legjobb az első attól függetlenül, hogy nekem már nincs szűzhártyám...

2023. ápr. 4. 21:17
 12/30 he84 ***** válasza:
86%
Hát pedig jó lenne tudnia, hogy még szűz vagy, nem kell szégyelned. Na meg azért is kéne tudnia, mert akkor óvatosabb lesz, aszerint fog eleinte még gyengédebben veled, márpedig ez szinte minden nőnek eléggé fontos, amikor még szűz, különben jobban fájhat.
2023. ápr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 he84 ***** válasza:
100%
Hmm, hát jobb, ha nem hallgatsz a 11-es válaszolóra, mert túlzás a javaslata. Nem kell szégyelned ennyire a szüzességet, nem vagy tőle se rosszabb, se kevesebb. Én 30 éves korom felett vesztettem el, és? nincs belőle semmi baj. Csak néhány buta kamasz hiszi azt és terjeszti, hogy ciki és szégyellni kell, már elnézést,... Na meg mindenkinél más okok lehetnek a háttérben, hogy miért szűz, ez nem verseny és nem mindenkinek egyformán alakul. Őszintén beszélj azzal, akihez ennyire vonzódsz és készüljetek fel rá lelkileg, ha végül ő is szeretne veled szexet.
2023. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

11 vagyok

Nem írtam egy szóval sem hogy ciki vagy szégyellnivaló. A tanácsommal a 10es kommenthez szóltam hozzá amiben a kérdező kiemelte hogy ha tudja a partner hogy szűz nem biztos hogy lefekszik vele. Én csak erre kínáltam egy megoldást.

2023. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Jajj nem dehogyis szégyellem előtte természetesen elmondom neki, hogy az vagyok de szeretnék vele lefeküdni.

Igazából nagyon nem vagyok kezdeményező típus de most bátorságot veszek magamon és elmondom neki.

2023. ápr. 4. 21:26
 16/30 he84 ***** válasza:

Hát 11-es, pedig akkor sem jó ötlet csalnia és úgy tennie, mintha már nem lenne szűz, attól még az marad, akár átszakítja, akár nem. Ugyanis attól is függ, hogy szexelt-e már és nem csupán a szűzhártyától. Na meg a férfiaknak sincs semmilyen szűzhártyájuk, mégse szüzek és ők is az 1. szextől veszítik el leginkább. Míg mű dolgokkal valójában nincs elveszítve, nincs attól se szex, se tapasztalat.


És oké kérdező, én drukkolok neked!

2023. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként ha ez ilyen egyéjszakás lesz akkor szűzként ha nem készíted fel magad a dildós megoldással semmi örömöd nem lesz az együttlétben….elsőként vérzik/fáj/bese megy, aztán a vaginális kéjt is tanulni kell, rá kell érezni. Nagyon sokan csak többszöri együttlét után éreznek rá…
2023. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Nincs szűzhártyám ettől függetlenül lehet kellemetlen viszont ha egyéjszakás is legalább olyannal tenném akihez vonzódom szexuálisan.

Aztán a későbbiekben majd úgyis jobb lesz.

2023. ápr. 4. 21:41
 19/30 anonim ***** válasza:
78%
2. vagyok: Akkor eldöntötted a dolgot. Ez jó. Akkor most az az időszak jön, amikor túl agyalod és túl tervezed az egészet ahelyett, hogy egyszerűen csak beszélnél vele. Hidd el, hogyha ezt megcsinálod még az is lehet, hogy nem csak egyszeri alkalom lesz, de az biztos, hogy 10 év múlva meg vidáman gondolsz arra, hogy mennyit aggódtál emiatt.
2023. ápr. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Oldfire ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Valakinek imponál is
2023. ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!