Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melegként miért akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként miért akarnak szexet egy nőtől?

Figyelt kérdés

Előre el szeretném mondani nekem egyáltalán nincs bajom a melegekkel!

A munkahelyemen megismerkedtem egy meleg párral mondhatni barátok lettünk a fiúkkal.

Nemrég felregisztráltam társkeresőre ahol ők is fent vannak rám írtak, hogy benne lennék e egy hármasban ha nem akkor esetleg egyenként nem e lehetne...

Nemet mondtam mert szűz vagyok és nem vonz a hármas sem.

De olyan fura volt számomra ez.

Úgy értem miért akarnak egy nővel szexelni ha nem vonzódnak hozzá?

Kérdeztem de azt mondták nem voltak még nővel azért.

De ha számukra nem vagyok vonzó miért akarták mégis?

Hisz úgy sem "működött" volna...



2023. ápr. 5. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van bennük bi hajlam.
2023. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1

Én is erre gondoltam, de azt mondták nem, csak "kíváncsiságból" kipróbálnák.

2023. ápr. 5. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Én ebben nem hiszek. Én ffi vagyok, de soha nem próbálnám ki még kíváncsiságból sem férfivel. Még a gondolatától is elkap az undor.
2023. ápr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3

Nekem nincs bajom velük, kedves srácok de fura ha egymást szeretik engem miért akartak bevonni.

Téged pedig megértelek nőként én sem csinálnék semmit még csak kíváncsiságból sem egy másik nővel...

2023. ápr. 5. 20:58
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Bajom nekem sincs a melegekkel, csak engem ne zaklassonak.🙂
2023. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Teljes mértékben melegnek tartom magam, de szívesen kipróbálnám lánnyal a szexet.
2023. ápr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez valami lúzer hetero trükk, utolsó? Melegnek hazudod magad, hogy hátha kapsz puncit, ami amúgy nem menne?
2023. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem hazudom magam melegnek. De ha egy csaj azt mondaná, hogy csinálná velem, annak ellenére, hogy tudjam rólam hogy én meleg vagyok. Mindenképp egyszeri eset lenne csak.
2023. ápr. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!