Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok miért akarnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok miért akarnak egyből szexet és nem értik, hogy hetero vagyok?

Figyelt kérdés
Regisztráltam egy meleg társkeresőre, mert haverkodni szeretnék melegekkel. Én fiatal hetero vagyok és egyből mindenki szexet akar, meg többet barátságnál. sőt valaki fizetne is nekem. ez normális? miért nem lehet csak simán barátkozni velük?

2019. jan. 25. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Az összes létező homoszexuális emberrel beszéltél, vagy néhány negatív élmény alapján formáltad az általánosító véleményed?
2019. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mert cuki vagy :)
2019. jan. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

A profilodba ne azt írd, hogy haverkodni akarsz, mert a melegeknél az szexet jelent valamiért. Ahm...én meleg vagyok, de én sem értem, hogy miért.

A heteroságot pedig azért nem értik meg, mert a hasonló társkeresőkön sokan magukat heteronak tartják úgy, hogy a saját nemükkel szexelnek.

2019. jan. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy társkeresőn nem szokott senki olvasni adatlapot és lehet le se esik nekik. Ennyi
2019. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem olvassák el mit írsz magadról, csak meglátják a képed, és egyből áll a cerka :D
2019. jan. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
... egyébként meg tudnod kell, hogy a heteró srácokra meg főleg rá vannak cuppanva a melegek, az az igazi "trófea", ha megvolt nekik egy kíváncsi heteró srác. Meg aztán a heteró srácok az igazán pasisak, szerintem.
2019. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Buran ***** válasza:
100%
Amit javasolni tudok, ne tegyél ki magadról képet, ne add meg minden paramétered, szóval próbálj meg a lehető legkevésbé "vonzó" lenni. Írj profilszöveget, hogy barátokat keresel, és írd le, hogy csak barátokat. Ez elégé megszelektálja a közönséget, elhiheted.
2019. jan. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert a melegeknél a haverkodás azt jelenti, hogy szex után megiszunk egy sört kábé. Van is erre kifejezés, a szexhaver.
2019. jan. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Senkise akar haszon nelkul idot pazarolni 🙂
2019. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%
mert a melegek ilyenek..a heterokat is a sex mozgatja de a meleg ferfiak 2xer jobban sex maniasok..ez azert van,,én pl,barátkoznék irok privit
2019. jan. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!