Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen megy el, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen megy el, lehet mert nem kíván?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le egymással én még szűz vagyok de már okoztunk örömöt a másiknak...

Még saját bevallása szerint is nehezen megy el de kb egy óráig kell, kézzel vagy orálisan kényeztessem mire elèlvez.

Mindig csöndben van max egy nagyobb sóhaj amikor elmegy

Én nem csinàlok jól valamit?

Persze nem gond, hogy nem sül el azonnal de úgy érzem nem kíván eléggé és ezért. ☹️



2023. ápr. 18. 09:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%
Túlgondolod...
2023. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Ti lányok ha sok idő ameddig elmegy nem kíván ha kevés nem elég neked. Ti se vagytok egyformák mi se... Voltam olyan csajjal 2p és el is ment és voltam olyannal aki 1,5óra alatt sem... Örülj neki hogy legalább tudsz vele játszani és nem az van hogy hozzáérsz és már be is terített
2023. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Őt is zavarja igazából volt hogy másfél óráig kézzel kényeztettem de hiába esett jól neki bevallása szerint nem tudott elmenni.

Sokszor nem is engedi, hogy csináljam csak ő akar örömet szerezni hiába mondom neki én szívesen csinálom.

2023. ápr. 18. 09:39
 4/25 anonim ***** válasza:
94%
Milyen idősök vagytok?
2023. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 32.
2023. ápr. 18. 09:41
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
És volt előtted kapcsolata? Biztos beszéltetek már ilyenekről.
2023. ápr. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

6

Volt neki több baratnője de mindig ilyen nehezen ment el azt mondja és ha élvezi sem tudja kimutatni.

2023. ápr. 18. 09:45
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Elég fura ez 32 éves férfinál.

De lehet a kezéhez van szokva nagyon. Mióta alkottok egy párt?

2023. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Hát én aztán biztos nem szenvednék másfél órát senkivel. Ideális esetben 10 percen belül elsülnek mondjuk szájjal (csak kézzel nem is szoktam, azt tudja magának is). Mivel még szűz vagy és tapasztalatlan, lehet nem ismered a jó technikát, de semmi baj, ez tanulható. Pl. figyelj oda, hogy ne fogazz, játssz a nyelveddel is a makkal, a kezeddel is masszírozhatod neki közben, bő nyállal csináld, a tempót pedig mondja meg ő, hogy lassabban vagy gyorsabban szereti. Ha így is egy óra, mire elmegy, akkor szerintem keress mást, mert ez így csak szenvedés lesz,
2023. ápr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom lehet, még csak négy hónapja vagyunk együtt.
2023. ápr. 18. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!