Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nagyon nehezen megy el, lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehezen megy el, lehet mert nem kíván?

Figyelt kérdés

Még nem feküdtünk le egymással én még szűz vagyok de már okoztunk örömöt a másiknak...

Még saját bevallása szerint is nehezen megy el de kb egy óráig kell, kézzel vagy orálisan kényeztessem mire elèlvez.

Mindig csöndben van max egy nagyobb sóhaj amikor elmegy

Én nem csinàlok jól valamit?

Persze nem gond, hogy nem sül el azonnal de úgy érzem nem kíván eléggé és ezért. ☹️



2023. ápr. 18. 09:26
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

9

Én csinálom mert szeretem és ő sem méri az időt amikor éppen kényeztet.

Persze nem vagyok profi és az is lehetséges én nem csinálok jól valamit.

2023. ápr. 18. 10:15
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
Nem veled van a baj. Figyi, én egy sportosan vékony formás nő vagyok és elég tapasztalt is az ágyban, mégis volt olyan pasim, akinek folyton lelankadt. Nem magamat hibáztattam, mert tudom, hogy jól nézek ki és nem vagyok béna sem. Neki volt valószínűleg potenciaproblémája. Van ilyen, csak ez téged fel fog emészteni. Ha ő nem akarja kezeltetni magát, hagyd ott, mert le fogja rombolni az önbizalmad.
2023. ápr. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
A vércukorszintje rendben van?
2023. ápr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

13

Igen és amúgy egészséges nincsenek egészségügyi problémái.

2023. ápr. 18. 10:27
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy túl stresszes az élete? Milyen munkája van? Nem szokott rá panaszkodni?
2023. ápr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Júniusban lesz kerek 2 éve hogy együtt vagyunk a párommal. Kisebb túlzással mondhatom azt hogy én az eleje óta igyekeztem elérni nála hogy elmenjen, próbálkoztam kézzel, szájjal, mindent megpróbáltam de mégsem ment el 1x sem, hiába csináltam akár egy órát is, semmi sem volt belőle. Sokszor ki is akadtam és sírtam hogy esetleg velem van a baj, az önbizalmamnak annyi volt. Mivel szűz voltam és sosem voltam előtte senkivel (Ő az első párom) így tapasztalatlan voltam, ezért is hibáztattam magam. Ha hiszed, ha nem, kb 2-3 hónappal ezelőtt történt meg a "csoda" 😂 De addig pedig 1 és fél év alatt semmi, hiába próbálkoztam, később már elengedtem az egész témát és azt is hogy velem van a baj, nem is foglalkoztam ezzel, szex közben elment simán de azt is csak úgy tudott ha bennem, például melleimre vagy arcomra nem ment neki. Most viszont simán elmegy akár 5 perc alatt is, nem tudom mi történhetett, lehet kellett neki "egy kis" idő, fogalmam sincs de nem is kérdezősködtem úgy igazán. Most simán elmegy attól is ha csak a fenekem dörgölöm a farkához, szinte minden reggel akarja ezt csinálni mert jó érzés neki és mondom kb 5 perc alatt rá is élvez a fenekemre. Még csak 4 hónapja vagytok együtt, próbálkozz, tapasztalj, próbálj ki bizonyos dolgokat, lehet a te párodnak is kell egy kis idő :)


20/L

2023. ápr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

15

Háziorvos rendelőben dolgozik mint helyettesítő orvos, igaz stresszes most neki mert nem tudja marad e majd végleg.


16

Persze hagyok neki időt csak azt érzem ez miattam van.

2023. ápr. 18. 10:39
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem miattad van. Inkább valami lelki oka lehet neki..de kisérletezzetek egymáson..:)
2023. ápr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
89%
Ne érezd úgy hogy miattad van, hidd el nem éri meg mert így tényleg csak a saját önbizalmad rontod el vele, tapasztalatból mondom. Adj neki időt, addig is nyugodtan próbálkozz vagy esetleg beszélgess vele a témáról komolyabban. (16-os)
2023. ápr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Látom, hogy zavarja és ez miatt nem is volt mèg szex köztünk.

De nem szeretném ha rosszul érezné magát emiatt.

Sokszor mondom ha nem jól csinálok valamit szóljon esetleg mondja, hogy is kéne, hogy lenne neki jobb.

Magamat hibáztatom pedig elmondta már ő is nem velem van a baj.

2023. ápr. 18. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!